Під суд пішла 61-річна мешканка Ізмаїльського району, яка у «Одноклассниках» транслювала «ідеї руского міра»

0 коментарів 39798 перегляду

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


В Ізмаїльському районі 61-річна жінка, яка транслювала “ідеї руского міра”, піде під суд. Жінка займалася колабораційною діяльністю у соцмережі “Одноклассники”. Про це повідомили у Ізмаїльській окружній прокуратурі.


Як розповів БІ керівник установи Олександр Сара, за процесуального керівництва прокурорів Ізмаїльської окружної прокуратури до суду направлено обвинувальний акт стосовно 61-річній мешканці Ізмаїльського району, Одеської області, яка займалася колабораційною діяльністю.

Так, зловмисниця у загальнодоступній соціальній Інтернет-мережі «Одноклассники» після повномасштабного вторгнення, у вересні минулого року, активно закликала підтримувати дії ворога, виправдовувавла окупацію частини території України, позитивно висловлювався щодо збройної агресії рф та загалом транслювала «ідеї руского міра».

Згідно із санкцією ч. 1 ст. 111-1 КК України колабораційна діяльность, карається позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від десяти до п’ятнадцяти років.

Подписаться
Уведомить о
0 комментариев
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии