Реклама на сайті

Ми готові запропонувати Вам розміщення реклами на сайті Інформаційного агентства “Бессарабія INFORM”, яке є найвідвідуванішим та найвідомішим засобом масової інформації на півдні Одеської області.

За даними Google Analytics, кількість переглядів сторінок нашого сайту коливається в межах 500-900 тис. на місяць і 15-20 тис. унікальних відвідувачів на добу.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

На нашому сайті передбачено три варіанти розміщення реклами:

  • Розміщення рекламних банерів.
  • Брендування сайту.
  • Розміщення новин компанії.

Розміщення рекламних банерів

Ми маємо кілька блоків для розміщення банерної реклами. Кожен блок має свій розмір, який виражений у пікселях. Рекламний банер буде розміщено на кожній сторінці нашого сайту.

До публікації приймаються графічні файли у форматах GIF, JPEG (JPG), PNG.

Якщо у Вас немає банера, то ми можемо виготовити його для Вас. Вартість виготовлення банера за умови подальшого його розміщення на нашому сайті складає від 200 грн. Зміна/доробка банера – від 100 до 250 гривень.

Вартість розміщення банера на сайті вартує від 150 гривень. Мінімальний термін розміщення 7 днів. За умови замовлення на довгий термін можливі знижки.

Брендування сайту

Одним із найефективніших способів реклами на нашому сайті є його брендування. Для цього ми встановимо як фонове зображення спеціально розроблений банер, який неодмінно приверне до себе увагу кожного відвідувача.

Вартість – 250 грн/день. Мінімальний термін 7 днів.

Розміщення новин компаній

Також ми пропонуємо розмістити інформацію (новина, акція, переїзд на нове місце, PR стаття тощо) про Вашу компанію. Стаття не обмежена кількістю символів і може містити 1-3 фото. Ви можете замовити написання статті або запропонувати для розміщення вже готову статтю. Час перебування статті на Головній сторінці не визначено і залежить від інтенсивності додавання новин.

Вартість розміщення такої реклами складає від 2000 гривень. Написання статті – від 500 гривень.

Ми не рекламуємо тютюнові вироби, алкогольні напої, релігійні секти та фінансові піраміди.

Редакція залишає за собою право відмовити у розміщенні реклами.

Матеріали в рубриці “Promo” публікуються на правах реклами.

Вартість розміщення політичної реклами та ще деяких категорій + 100% вартості.

За умови тривалого розміщення можливі знижки.

На всі питання відповімо у нашому боті @Ads_Pr_bot у Telegram.

Коментарі закриті.