Чому християнин має боротися з гріхами поширюваними ЛГБТ-спільнотами?

0 коментарів 126279 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Питання християнської боротьби з гріхом гомосексуалізму, або гріхами ЛГБТ (лезбійок, геїв, бісексуалів, трансгендерів, та ін.) є дуже актуальним сьогодні. Чому саме так? Спробуємо дати відповідь. Порушене питання є, звісно, надто широким, тому зосередитися на декількох основних важливих для християнина вимірах цієї проблематики.


Вимір Істини. Чому для християнина гомосексуалізм та інші сексуальні збочення є гріхом?

Тому що на це прямо вказує Біблія:

“Не ля­гай з чоловіком як з жінкою: це мер­зенність… Якщо хто ляже з чоловіком, як з жінкою, то обоє вони зробили мерзотність: нехай будуть віддані на смерть, кров їхня на них” (Лев. 18:22, 20:13).

«Вони замiнили iстину Божу неправдою i поклонялися, i служили тварi замiсть Творця, Який бла­гословенний повiки, амiнь. За це i вiддав їх Бог ганебним пристрастям: жiнки їхнi замiнили природне єднання на протиприродне; так само i чоловiки, обли­шивши природне єднання з жiно­чою статтю, розпалювалися похiт­тю своєю один до одного, чоловiки на чоловiках сором чинячи, одер­жуючи в собi самих належну вiд­плату за свiй блуд. Вони знають праведний суд Божий, що хто чинить так, вартий смерти; однак не тiль­ки самі таке роблять, але й тим, що роблять, сприяють.» (Рим 1:25-27,32)

Бог створив людину як чоловіка й жінку «І створив Бог Людину за образом Своїм, за образом Божим створив її; чоловіка і жінку створив їх, І благословив їх Бог, і сказав їм Бог: плодіться і розмножуйтеся, і наповнюйте землю» (Бут. 1:27-28), благословивши їх єднатися у сім’ю! Сім’я базується виключно на шлюбному союзі чоловіка і жінки, які народжують і виховують дітей. Ніяких інших визначень сім’ї Біблія не передбачає. Концепцію шлюбного подружжя для створення сім’ї затвердив Бог. Ані держава, ані церква не створювали концепцію сім’ї, тому вони не наділені повноваженнями змінювати її! Не може бути так званої одностатевої «сім’ї» за визначенням; це – збочення і гріх і ніщо інше!

Тому що про це свідчить історичний досвід Церкви:

Інтерпретація гомосексуалізму як ганебного й неприродного була утверджена в ранньому християнстві. Дідахе (2, 2) і Лист Варрави (10, 6-8) засуджують гріх гомосексуалізму. Коли християнство виходить з підпілля в IV столітті і стає панівною релігією в західному світі, гомосексуалізм заборонили юридично і за нього карали. Надалі в усі часи і в усіх частинах світу християни вважали гомосексуалізм (чоловічий і жіночий) – страшним гріхом.

Всеукраїнська рада церков та релігійних організацій ухвалила спеціальну Декларацію «Про негативне ставлення до явища гомосексуалізму та спроб легалізації так званих одностатевих шлюбів (реєстрації одностатевих партнерств)». Подібні документи, які різко засуджують цей гріх, його пропаганду та спроби легалізації в державі, ухвалили окремо різні християнські Церкви в Україні!

При цьому християни проповідують прощення гріхів через покаяння та залишення гріха. Це стосується людей з будь-якими моральними пороками, у том числі ЛГБТ.

Тому що про це говорить здоровий глузд:

Протягом тисячоліть стиль людського життя змінився докорінно, але родина завжди була і буде фундаментом суспільства!!! Статистичні дані доводять, що традиційна родина позитивно впливає на здоров’я, довголіття, фінансову стабільність і рівень задоволення життям обох партнерів. Церква надзвичайно високо цінує родину, благословляє та захищає інститут сім’ї! На противагу церковній позиції, гомосексуальний спосіб життя змінює суспільне сприйняття родини і цим складає реальну загрозу, як окремо взятій людині, так і сім’ї, так і суспільству та нації в цілому!

Нищення сексуальної, Богом закладеної, ідентичності – це бунт проти Творця, який накликає прокляття та гнів Божий на все суспільство, яке охоплене цим гріхом чи толерує до нього!!!

Вимір Святості. Яка реакція Бога на гріх ЛГБТ?

Це ГИДОТА для Бога!

Святий Бог засудив гомосексуалізм та раз і назавжди назвав його гидотою. Ніхто в світі не має влади змінити справедливі Божі закони.

«З чоловіком не сходитимешся, як сходишся з жінкою. Це гидота». (Лев. 18:22) 

«Коли чоловік зійдеться з чоловіком так, як із жінкою, обидва вчинили гидоту; смертю мусять їх покарати; кров їхня на них». (Лев. 20:13)

Карає вже тут на землі, в той чи інший спосіб:

від знищення вогнем з неба (Содом та Гоморра, кн. Буття 19), до знищення через військо народу Божого (коліно Веніаміна, кн. Суддів 19,20) та відплатою внутрішніх мук та страждань «жiнки їхнi замiнили природне єднання на протиприродне; так само i чоловiки, обли­шивши природне єднання з жiно­чою статтю, розпалювалися похiт­тю своєю один до одного, чоловiки на чоловiках сором чинячи, одер­жуючи в собi самих належну вiд­плату за свiй блуд.» (Рим. 1:26-27)

Не дає наслідувати Царство Боже, тим, хто жив в ЛГБТ-збоченнях!

«Не обманюйте себе, розпусники, ані ідолопоклонники,… ані гомосексуалісти … царства Божого не успадкують». (І Кор. 6,9-10) 

Бог нагадує, що події пов’язані з Содомом та Гоморрою та іншими містами, залишені нам, як приклад Його ставлення: «Як Содом i Гоморра та навколишні міста, якi подібно до них блудодiяли i ходили за іншою плоттю, зазнавши кари вогню вічного, поставлені як приклад, —  так само буде i з цими мрійниками, що оскверняють плоть…» (Іуда 1:7)

Вимір ваги гріха. Чому пропаганда та поширення сексуальних збочень (ЛГБТ) є гріхом?

Тому що Біблія на це прямо вказує:

Хто чинить гріх та заохочує чинити його інших, той в рази помножує гріх! Тому Біблія засуджує пропаганду будь-якого гріха, в тому числі й гомосексуалізму!

«А хто спокусить одного із цих малих… тому краще повісити млинове жорно на шию і втопити в морській глибині. Горе світові від спокус, бо повинні прийти спокуси; однак горе тій людині, через яку спокуси приходять.» (Мат. 18:6,7)

«За це i вiддав їх Бог ганебним пристрастям: жiнки їхнi замiнили природне єднання на протиприродне; так само i чоловiки, облишивши природне єднання з жiночою статтю, розпалювалися похiт­тю своєю один до одного, чоловiки на чоловiкахВони знають праведний суд Божий, що хто чинить так, вартий смерти; однак не тiльки самі таке роблять, але й тим, що роблять, сприяють» (Рим 1:26-27,32)

Чому саме на гріхи гомосексуалізму та ін. сексуальних збочень (ЛГБТ) особливу увагу має приділяти сучасна Церква?

Іноді звинувачують християн у надмірному зосередженні лише на одному з гріхів – гомосексуалізмі. Разом із тим існує безліч інших гріхів, що не отримують належної церковної уваги. Однозначно, боротися потрібно з усіма гріхами з якими стикається християнин. Але, в полі зору найбільшої уваги християн, повинен бути саме той гріх, який активно зараз пропагується в суспільстві! Той гріх, який не засуджується, а, навпаки, нав’язується, визнається не гріхом, а «чеснотою», є предметом не сорому, а хизування… Саме такий гріх для суспільства і є страшнішим і небезпечнішим від інших, не залежно від його назви.  Власне, зараз впроваджується, пропагується, легалізується на законодавчому рівні не гріх корупції, чи наркоманії, чи алкоголізму, а гріх ЛГБТ, тому він і повинен бути об’єктом першочергової нещадної боротьби за здоров’я людей, благополуччя сімей, добробут нації!

Вимір християнської відповідальності. Якою повинна бути реакція християнина на гріх?

Біблія закликає нас з будь-яким гріхом нещадно боротися! «Ви ще не боролися до крові, воюючи з гріхом!» (Євр.12:4)

Реакція християнина на гріх – боротьба! Ця боротьба може відбуватися в трьох напрямках:

  1. Боротьба проти будь-якого гріха в собі!
  2. Боротьба за звільнення від гріха інших людей! (Від гріха гомосексуалізму можна звільнитися при бажанні і тому є велика маса свідчень, всупереч пропаганді про «вродженість». Отже, християнин може допомогти молитвою таким людям та порадою звернутися до досвідченого священника чи консультанта).
  3. Боротьба з розповсюдженням (пропагандою) гріха в суспільстві! Це пряма відповідальність християнина, якщо християнин промовчить, то прокляття через його мовчання спіткає багатьох нерозумних в суспільстві, які піддадуться на провокацію гріха. Але відповідальність перед Богом за цих нещасних буде лежати на пасивному християнинові! Так вчить Святе Письмо:

«Коли Я скажу беззакон­никові: «смертю помреш!», а ти не бу­деш напоумлювати його і говорити, щоб застерегти беззаконника від беззаконного путі його, щоб він живим був, то беззаконник той помре у беззаконні своєму, і Я стягну кров його від рук твоїх (Єзек.3:18)

«Досліджуйте те, що до вподоби Богові, і не ставайте спільниками в неплідних ділах темряви, а краще їх викривайте!» (Еф. 5:10,11)

«За зло Бог карає не тільки тих, хто особисто його звершує, але й тих, хто вголос чи мовчки його схвалює. Як вся людина страждає від хвороби одного його органу, так і все суспільство страждає від зла, яке чинять окремі його представники. Тому Церкви не можуть відсторонено спостерігати за тим, як в українському суспільстві, під виглядом боротьби за права людини й демократію, пропагується терпиме й навіть схвальне ставлення до самого явища одностатевих сексуальних відносин.» (ДЕКЛАРАЦІЯ християнських Церков України «Про негативне ставлення до гріха гомосексуалізму, його пропагування в суспільстві та спроб легалізації так званих одностатевих шлюбів (реєстрації одностатевих партнерств).

Суспільний вимір. Чому з розповсюдженням гріха гомосексуалізму в суспільстві потрібно нещадно боротися?

Тому що поширення гомосексуалізму є загроза національній безпеці:

«Благословенням чесних підноситься місто, а устами безбожних руйнується» (Притчи 11:11). Пропаганда безбожних людей руйнує цілі міста й цілі країни!

Поширення гомосексуалізму становить загрозу національній безпеці будь-якої країни! Чому?

По-перше, поглиблює демографічну кризу. В Україні, на поточний період, смертність перевищує в 2 рази народжуванність!

По-друге, руйнує інститут сім’ї, який є соціальним базисом для існування суспільства та держави!

По-третє, призводить до епідемії ВІЛ/СНІДу. Гомосексуалісти та ін. ЛГБТ-люди є найуразливішою групою ризику по захворюванню на найстрашніші епідеміологічні хвороби ХХ-ХІ століть.

Це (поширення ЛГБТ-відносин) – питання національної безпеки, а не просто аспекти індивідуальних інтимних уподобань!

Тому що ЛГБТ мають на меті добитися права на всиновлення та виховування дітей:

«Право» на всиновлення дітей – це одна з програмних цілей ЛГБТ-руху в Україні. Таке «право» дозволить їм налаштовувати на збочений лад ще неутверджену психіку малих дітей! Це буде примножувати страшний гріх в тому числі й кількісно…

«Хто ж спокусить одного з малих цих, що вірять, то краще б такому було, коли б жорно млинове на шию йому почепити, та й кинути в море!» (Марка 9:42)

Тому що ЛГБТ-лобісти впроваджують гомосексуальне виховання в школах та університетах:

«Напоум юнака на початку путі його: він не ухилиться від неї, коли і постаріє.» (Прип. 22:6)

Слово Боже вчить, що як буде вихована дитина чи юнак на початку свого шляху, так вона й буде ним йти усе життя! Нажаль, це стосується, як добрих настанов, так і збочених. ЛГБТ-лобісти хочуть зробити збоченим або лояльним до них все суспільство, тому вони мають на меті впливати не лише на тих дітей, яких їм вдасться усиновити, а на всіх, без виключення в Україні, й на ваших також!

Тому що узаконення ЛГБТ відносин, а потім і примус до «вінчання» збоченців, є атакою проти Церкви Христової:

На досвіді багатьох країн сучасного світу ми бачимо які кроки роблять ЛГБТ-лобісти від початку пропаганди збочень до встановлення тоталітарної антидемократичної та антиклерикальної гомодиктатури. Лише «узаконенням» протиприродних сексуальних відносин збоченці не задовольняються! Вони йдуть далі до підпорядкування собі будь-якої інституції в суспільстві, навіть Церкви! Тому, в деяких країнах світу через примус з боку держави (яка впроваджує гендерну ідеологію) священнослужителів змушують визнавати пари збоченців, як «сім’ї», над якими потрібно здійснювати Святе Таїнство подружжя!.. Це прояв духа Антихриста: «який противиться i звеличується над усiм, що зветься Богом‚ або святинею, так що в храмi Божому сяде вiн, як Бог, і за Бога себе видаватиме.» (2 Сол. 2:4)

Тому що утвердження гомосексуалізму в суспільстві – це шлях до Гомодиктатури:

«Люди того міста, люди Содому від малого аж до старого, увесь народ звідусюди оточили той дім. І вони закричали до Лота, і сказали йому: Де ті мужі, що ночі цієї до тебе прийшли? Виведи їх до нас, щоб нам їх пізнати!» (Бут. 19:4-5).

Дух гомосексуального блуда є дуже агресивним, він намагається підкорити собі всіх. У часи Содому всі – від малого до великого – були опановані цим духом. Така ж мета в нього є і сьогодні.

Коли гендерна ідеологія стає офіційною ідеологією держави, то в країні починається наступ на демократію, утиски свободи слова, попрання прав людей. В Україні це вже яскраво видно на багатьох прикладах, зокрема в 2018 році, від злочинного антидемократичного прибирання Петиції (про захист сім’ї та заборону пропаганди ЛГБТ) з сайту Президента до звернення урядової уповноваженої з питань гендерної політики до СБУ щодо репресій проти депутатів більше ніж 60 місцевих рад (за якими стоїть біля 15 млн. виборців), які направили Звернення до центральних керівних органів державної влади (про захист сім’ї та заборону пропаганди ЛГБТ).

Гомосексуальний рух намагається придушити будь-яке інакомислення та покарати за будь-яку незгоду. Вони будують світ, де всі незгодні – караються та переслідуються. Це – гомодиктатура! І особливу загрозу вона складає для Церкви і християн!

Есхатологічний вимір. Боротьба християнина з ЛГБТ-ідеологією в завершальний період історії людства

З кожним століттям все ближче і ближче людство наближається до кінця свого існування в умовах гріховного світу. Цей кінець людської історії ознаменований ерою правління Антихриста. Цей період, за задумом диявола, повинен бути епохою глобального поклоніння єдиному світовому диктатору!

«Діти! Остання це година! I як ви чули, що прийде антихрист — i тепер з’явилося багато антихристів, — з цього ми i пізнаємо, що остання година настала.» (1 Івана 2:18)

Просування антихристиянських цінностей – дія духа Антихриста в сучасному світі

Якщо зараз Антихрист не проявився в світі як конкретна особа в тілі, то він вже проявляє себе в певних принципах та нав’язуваних нормах в суспільстві! Антихрист діє зараз, зокрема, через антихристиянські «цінності». «Права» ЛГБТ-людей (права на гріх) – одна з основних антихристиянських «цінностей» для руйнації старого світу. Через цю “цінність”  Антихрист схиляє людство в поклонінні собі! Але нав’язування цього гріха дух антихриста запроваджує не лише для відступництва від цінностей Христових та поклоніння (через сприйняття цінностей гріховних) Антихристу, а ще й для інших цілей, які сучасний християнин, та й будь-яка людина, повинна розуміти й знати!

Бар’єри на шляху всесвітнього панування Антихриста: вільна людина, сім’я, нація

Духу антихриста, що діє в сучасному світі, до приходу диктатора-Антихриста, потрібно зламати всі можливі організаційні людські осередки опору!!! Йому потрібно зруйнувати будь-які природні людські цитаделі, де може ще жити дух самобутності, самостійності, де може проявлятися хоч якась власна думка цієї спільноти, яка відрізнялася б від загальноприйнятої в глобалізованому суспільстві!  Тобто, предтечі Антихриста потрібно зруйнувати осередки самоідентифікації людських спільнот: народів, націй, сімей! Й шляхом до цієї руїни, безперечно, є нищення особистістної ідентичності самої людини, як такої. Елементом ідентичності людини, безперечно, й, в першу чергу, є стать, потім – національність, релігія. Про атаки на статеву ідентичність нерозривним ланцюгом пов’язанні з атаками на сім’ї, Церкву та нації!

Тому, ми бачимо намагання в сучасному світі вихолостити вчення Христове, роблячи з Церкви безкомпромісної в боротьбі зі злом, церкву толерантну до гріха. Ось чому, ми спостерігаємо, атаки на прагнення до самоідентифікації народів (націоналізм) та експерименти з побудови наддержавних утворень, де розчиняються народи та нації в єдину контрольовану масу (ЄС). Антихристу непотрібне існування на планеті будь-якого окремого народу, бо у окремого народу може бути окрема думка. Антихристу потрібна загальна маса людей: без Батьківщини, роду племені, які, як космополіти, мають бути одурманені глобальним всесвітнім «прогресом», який пообіцяє втілити Антихрист. Тому Антихрист знищить, через своїх агентів впливу, чіткі окреслення народів ще до своєї інавгурації. Але, якщо, навіть, йому це  вдасться, то виникає нова проблема… За відсутністю чіткої національної ідентичності залишаються все ж сім’ї… А сім’ї з традиційним устроєм можуть займати певну світоглядну позицію. Батько та мати, якщо вони християни, чи традиціоналісти, можуть налаштувати своїх дітей не підкорятися всесвітньому уряду… Як бути з цим?

ЛГБТ-люди кілери традиційних сімей в руках Антихриста

Цю проблему вирішують за допомогою боротьби за «права» ЛГБТ-людей, а саме, «право» на всиновлення ними дітей! Який це має зв’язок з руйнуванням останнього суспільного бастіону самоідентифікації – сім’ї? Справа у тому, що постійно зростаючій (через пропаганду) кількості ЛГБТ-партнерств (т. зв. «сімей») необхідна велика кількість дітей! Де ж їх брати?  Вилучаючи з сімей гетеросексуалів! Причому, перші в черзі на вилучення дітей будуть стояти (в деяких країнах вже стоять) саме християни, як неблагонадійні батьки, які не розділяють сатанинську ідеологію уряду своєї країни та міжнародних наддержавних організацій, наприклад, забороняючи своїм дітям відвідувати уроки сексуального «просвітництва» (де дітей навчають відвертим збоченням).

Протистояти злу диявола уособленому в ЛГБТ-ідеології – прямий обов’язок християнина

Отже, просування ЛГБТ-ідеології є справою диявола з далекоглядними руйнівними для світу цілями! Протистояти втіленню цих планів є прямим обов’язком Церкви, а відповідно, кожного християнина! Бо ці плани  сатани в нашому світі не можуть бути реалізовані повністю, поки ми – Церква (Катехон) діємо на цій землі!!!

«Hе­хай нiхто не спокусить вас нiяк: бо день той не прийде, поки не прийде ранiш вiдступлення i не вiд­криється чоловiк грiха, син погибелi, який противиться i звеличується над усiм, що зветься Богом‚ або святинею… I тепер ви знаєте, що утримує його від того‚ щоб з’явитися в свiй час. Бо таємниця беззаконня вже дiє, тiльки не здiйсниться доти, доки не буде вилучений iз середовища той, що утримує тепер. I тодi вiд­криється беззаконник, якого Господь Iсус уб’є духом уст Своїх» (2 Сол. 2:3-8).

«Ви — сіль землі. Якщо ж сіль втратить силу, то чим зробиш її солоною? Вона вже ні до чого не придатна, хіба що бути викинутою геть на потоптання людям. Ви — світло світу. Не може сховатися місто, яке стоїть на верху гори. І не запалюють світильник, щоб поставити його під посудину, але на свічник, — і світить всім у домі. Так нехай сяє світло ваше перед людьми, щоб вони бачили ваші добрі діла і прославляли Отця вашого Небесного!» (Мф. 5:13-16)

Всі ці виміри свідчать християнину про виключну важливість боротьби з гріхами ЛГБТ в суспільстві! Вже багато часу втрачено…Тож, підбадьоримо один одного та стаємо до боротьби!!!

«Hарештi, браття мої, змiц­нюйтесь Господом i могутнiстю сили Його. Одягнiться в повну зброю Божу, щоб вам можна було стати проти хитрощiв диявольських, бо наша боротьба не проти крови i плотi, а проти начальства, проти влади, проти свiтопра­вителiв темряви вiку цього, проти духiв злоби пiднебесних. Для цього приймiть повну зброю Бо­жу, щоб ви змогли протистояти в день злий i, все подолавши, висто­яти.» (Еф. 6:10-13)

Благослови, Боже, Україну!

пастор, військовий капелан Ігор Плохой

Коментарі закриті.