Громада Ізмаїльського району отримала допомогу для людей з інвалідністю

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)
У Саф’янівській громаді Ізмаїльського району за дорученням голови Наталії Тодорової проведені заходи з оцінки потреб соціально незахищених громадян. Особлива увага була приділені людям похилого віку та особам з інвалідністю, які потребують стороннього догляду та підтримки. Про це, із посиланням на Саф’янівську сільську раду, повідомляє «Бессарабія INFORM».
З метою покращення умов для цих категорій населення громада налагодила співпрацю з громадською організацією «Rotary Club Izmail».
В рамках грантового проєкту «Глобал грант GG2001299 – Серця Європи / Hearts of Europe» Центр соціальних служб Саф’янівської сільської ради отримав технічні засоби реабілітації: 16 ходунків, 27 милиць та 6 тростин.

Позаштатний кореспондент Бессарабії ІНФОРМ у місті Ізмаїл
Заграница всем поможет