В Арцизі затвердили кошти на новий корпус школи, медичне обладнання та обрали ділянку під сміттєпереробний завод

0 коментарів 20412 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Вчора, 16 лютого, в Арцизі пройшла чергова сесія міської ради. Про найголовніші питання, які підіймалися на пленарному засіданні, та те, які рішення було прийнято – розкаже власна кореспондентка “Бессарабії INFORM” у місті Арциз.


В першу чергу варто зазначити, що депутати затвердили виділення коштів на співфінансування будівництва корпусу в Арцизькому ліцею № 5 у сумі 1,7 млн грн. Омріяний новий корпус для Арцизького ліцею №5 вже майже став реальністю, адже з 2019 року громада боролась за його будівництво в найбільшій за чисельністю школи Арцизької громади. Потреба продиктована тим, що заклад, учні якого навчаються у дві зміни, не має власної спортивної зали, актової зали, внутрішніх санвузлів і повноцінного харчоблоку.

Також варто зазначити, що Арцизька міська рада завжди підтримує опорну лікарню міста. У своєму ексклюзивному інтерв’ю для “Бессарабії INFORM” голова громади Сергій Парпуланський назвав її одним з найбільших досягнень, а допомогу лікарні – однією з пріоритетних задач. З останньої сесії можна зробити висновок, що депутати підтримують думку голови з цього приводу, адже підтримали рішення виділити 120 тис. грн на придбання сучасного медичного обладнання для офтальмологічного кабінету, гостру потребу в якому головний лікар Зіновій Челак озвучив на апаратній нараді минулого місяця. Варто зазначити, що головний лікар Арцизької міської опорної лікарні у своєму інтерв’ю для “Бессарабії INFORM” казав про те, що цінує молоді кадри та намагається усіляко підтримувати їх у можливості розвитку в стінах лікарні. Так після довгих пошуків, колектив Арцизької поліклініки поповнився молодим та досвідченим офтальмологом. Молода лікарка Пелін Валерія Іванівна вже відрекомендувала себе як кваліфікований спеціаліст, і щоб підтримати та забезпечити фахівця комфортними умовами в роботі, прийняли рішення виділити кошти на придбання обладнання для молодого спеціаліста.

Також нагадаємо, що раніше відбувалися суперечки щодо місця розташування майбутнього сміттєпереробного заводу, який має з’явитися в Арцизі найближчим часом. Нарешті конфлікт вичерпано, адже визначили ділянку під будівництво майбутнього сміттєпереробного заводу, місце розташування якої задовольнило як депутатів, так і інвесторів. Йдеться про територію колишнього військового аеродрому, яка знаходиться за межами міста. Орієнтовна площа – 7 га.

Також на сесії було розглянуто низку земельних питань.

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x