Професійний посуд для ресторанів, кафе, барів

Вибір посуду при відкритті ресторану, бару, кафе — це досить делікатний момент. З одного боку, потрібно враховувати цільове призначення інвентарю, його практичність. З іншого боку важливим є і стиль закладу, загальна концепція, меню. В ідеалі позиції необхідного посуду потрібно визначати перед відкриттям підприємства громадського харчування. Потрібно врахувати кількість, дизайн приладів. Для повної картини можна також порадитися з шеф-кухарем.

Ви повинні розуміти, що якісний і надійний професійний кухонний посуд коштує недешево. Ціна залежить від декількох параметрів:

1. Кількості серійного інвентарю: дешевші серії посуду, зазвичай, включають кілька найнеобхідніших предметів, в дорогі ще входять різні екзотичні сервіровочні предмети + блюда для нетрадиційного споживання страв.

2. Форми і конструкції посуду зі скла: келихи видуті ручним способом з єдиного скла коштують дорожче, вони мають незвичайну форму, ідеально підкреслюють смак напоїв.

3. Оригінальності дизайну, форми: блюда, чашки, тарілки більш простого стилю коштують дешевше, ніж посуд з оригінальною асиметрією, різних забарвлень. Навіть звичайні білі блюда з різним відтінком (сніжно-білим, молочним, сіро-білим) мають різну вартість.

4. Країни виробника: німецькі, французькі, італійські прилади коштують дорожче ніж китайські, російські, турецькі.

Тільки професійний посуд для ресторанів забезпечить Вам презентабельний вигляд при подачі страв. Для кухні такі прилади є і зовсім незамінними. Кухонний інвентар є жаростійким, міцним до механічних ударів. Призначений для щоденної інтенсивної експлуатації. Навіть скло, фарфор можна завантажувати в посудомийку, ставити в мікрохвильову піч і не турбуватися про можливі ушкодження. Стінки і краї посуду виготовляються зі спеціальними стовщеннями, що захищають від відколів, тріщин і зберігають тепло.

Для професійної кухні важлива максимальна економія робочого простору, а особливо поверхні столів. Сервізи на висоті можна легко ставити один в інший, утворюючи щільну стопку. Тому інвентар займає мало місця.

Великий асортимент наплитного, сервіровочного посуду, предметів зі скла, порцеляни, нержавійки, а також кухонного, барного та кондитерського інвентарю пропонує компанія Торгоборуд. Представлена ​​продукція від різних світових брендів, визнаних кращими рестораторами. Ви можете купити як повний комплект посуду для кухні/залу ресторану, або ж придбати окремі позиції. ТоргОборуд здійснює доставку зручним для Вас способом в будь-який регіон України, будь то Одеса, Київ, Полтава, Львів, Тернопіль.

Обнаружен AdBlock! Сайт может некорректно отображаться. Пожалуйста, обратите внимание на эту информацию.

Мы заметили, что Вы используете AdBlock или другое подобное приложение.

Хотим отметить, что у нас нет надоедливых баннеров на весь экран, отвратительных звуков или всплывающих объявлений. Мы не применяем назойливую рекламу!

В то же время, многие блокировщики рекламы являются наиболее частой причиной проблем с отображением сайта (например наш логотип может съехать вниз). 

Пожалуйста, добавьте bessarabiainform.com к вашему белому списку блокирования объявлений или отключите программное обеспечение, блокирующее рекламу. Как только это будет сделано, Вы перестанете видеть данное всплывающее окно.

Если Вы не знаете как добавить сайт в белый список, тогда перейдите по этой ссылке