У Бессарабії почалися перебої з електропостачанням: де зараз немає світла та що кажуть у НЕК “Укренерго”

0 коментарів 41175 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


На території Бессарабії сьогодні у другій половині дня спостерігаються відключення світла. Електроенергію о 14:00 відключено у Кілії та близько 14:20 – у Білгороді-Дністровському. Як підтверджують у НЕК Укренерго, погодинні стабілізаційні відключення світла, які анонсували зранку, вже стартували. Обіцяють дати світло не пізніше ніж через 4 години, але не виключають можливість більш тривалого часу на стабілізування енергосистеми. Графік потенційних відключень світла було доведено ще на вихідних. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM” з посиланням на ДТЕК “Одеські електромережі”.


Про час та тривалість можливих відключень та відновлення постачання світла будуть повідомляти додатково на сайті та сторінках в соцмережах ДТЕК Одеські електромережі.

За розпорядженням НЕК Укренерго в Одеській області, з 13:30 будуть відбуватися погодинні стабілізаційні відключення світла згідно з графіком, який передбачає відключення не більше ніж на 4 години. Однак, можливі відключення на більш тривалий час, якщо ситуацію в енергосистемі не вдасться стабілізувати.

“ДТЕК Одеські електромережі робить все можливе, щоб відключення кожного клієнта тривало не більше, ніж 4 години. Однак воно може повторитися протягом доби через 4 години, якщо Укренерго не скасовує застосування стабілізаційних відключень. Наприклад, якщо ваш будинок відключався з 10 до 14 ранку, то якщо стабілізаційне відключення триватиме протягом дня, повторне відключення буде з 18.00 до 22.00 і з 02.00 до 06.00. Зверніть увагу: можлива невелика похибка у часі в межах додаткових 30-40 хвилин для перепідключення електропостачання між групами”, – йдеться у повідомленні.

Як нагадують громадянам, графік буде розміщений на сайті і в соціальних мережах ДТЕК Одеські електромережі. Слідкуйте за оновленнями.

“Зазначаємо, що також трапляються аварії на розподільчих мережах з різних причин (перенавантаження, пошкодження сторонніми особами тощо), через які наші клієнти можуть бути без світла. Якщо у вас після відключення за графіком не з’явилось світло в межах 4-4,30 годин — просимо повідомляти нам про це через канали комунікації: Viber та Telegram бот, через нашу сторінку в соцмережах Facebook. Ми зробимо все необхідне, щоб оперативно усунути аварію та повернути вам світло”, – зазначили у ДТЕК.

Для того, аби підтримати енергосистему, всіх мешканців Одещини закликають споживати електроенергію економно — вмикати енергоємні прилади по черзі, максимально знизити споживання електроенергії зранку з 6.00 до 11.00 та ввечері з 17.00 до 23.00.

Бізнес-клієнтів просять обмежити використання зовнішнього освітлення фасадів офісів, ресторанів, торгових центрів.

“Ці прості кроки допоможуть знизити необхідність відключень, або кількість відключених будинків. Наразі це найкраща підтримка енергетиків, котрі в режимі 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Бережіть себе та рідних! Віримо в перемогу!”, – зазначили у службі енергопостачання.

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x