RU UA
RU UA

Гірка звістка з Херсонщини прийшла у Болградську громаду: на фронті загинув командир десантно-штурмової роти старший лейтенант Олександр Калов

1 коментар 42876 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Під час виконання бойових завдань по захисту нашої Держави , внаслідок множинних осколкових поранень 1 жовтня 2022 року в Херсонській області загинув житель Болградської громади командир десантно-штурмової роти військової частини морської піхоти, старший лейтенант Калов Олександр Олександрович. Про це повідомили у Болградській районній державній адміністрації.


“Хоробро й без страху Олександр захищав не тільки свій рідний край, а й всю Україну та кожного з нас. Ми ніколи не пробачимо агресору та не забудемо подвиг наших героїв! Він обміняв своє життя на наше, щоб ми жили у вільній Україні та пам’ятали ціну, яку платять наші Герої!”, – йдеться у повідомленні.
Церемонія прощання з Героєм відбудеться 06 жовтня 2022 року о 12.30 у залі прощання ритуальних послуг на вул. Поштова (біля моргу).
Усі охочі можуть віддати свою шану Герою створивши живий коридор з 11:30 вул. Суворова – вул. Поштова.
Також Героя будуть проводжати на кладовище, створивши живий коридор на вул. Поштова – Заводська з 13.30.
Вічна слава та світла пам’ять Герою!!!

Коментарі
  • Андрей

    Знал Александра лично. Работал с ним не один год в Инспекции по благоустройству города Измаильского Городского Совета. Александр работал на должности эколога. Добрый, отзывчивый парень. Исполнительный, трудолюбивый, всегда прийдет на выручку. Как жаль, что в 34 года его жизнь оборвалась. Земля тебе пухом, Александр Александрович. Вечная память Герою!

Прокоментувати

Ваша email адреса не буде опублікована