RU UA
RU UA

Мій час теж настав: Кадиров заявив, що засидівся на посаді очільника Чечні

5 коментарів 25056 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Голова Чеченської Республіки Рамзан Кадиров заявив, що «засидівся» на своїй посаді та думає піти. Його відеозвернення поширили пропагандистські ЗМІ, пише Громадське.


Кадиров, що вже 15 років перебуває на посаді, назвав себе найбільшим «довгожителем усіх серед глав суб’єктів рф».

«У нас, у кавказців, чеченців є прислів’я: “Яким би шанованим та довгоочікуваний не був гість, якщо він вчасно їде, то це ще більш приємно”. Тому я думаю, що мій час також прийшов, поки мене не вигнали», — сказав Кадиров.

Він додав, що вже «почав про це думати» і «постарається, щоб вчасно піти».

Коментарі
 • БРЕСТ-1939

  Ну так не хотел обижать твоего пляшивого хозяина, который ему дань платит – думал, что можно с вами, чепидорашками, как-то договориться… Ну ничего, вот будет у него преемник такой, как Дyдаев – тогда договорятся и за границы, и за судьбу чепиzдорашек 😉

 • проня

  Да все помнят, как гавнокомандующий клоун, извинялся, перед Рамзаном Ахматовичем, за свою тупорылую , якобы шуточку:))))))) , знал свинойдник, чем могло закончится:))), знал…., обосцался и на четвереньки прыгнул, в извинениях. Все добре помнят, за это.

 • Дима

  Боевой чеченский гей это страшно.. Ахахахх!!

 • Ч0РТ рогатый from HELL

  Уже несу, только он у меня кипящий и раскаленный, но тебе не привыкать, рублядь!!! Давай, раzдвигай булки, рюсская щалунищкя! 🙂

 • рубль

  Чертуганы рогопарнокопытно-муйданутые, ой, бегите за вазелином:)))))))

Прокоментувати

Ваша email адреса не буде опублікована