Які бувають світильники на стелю?

Перед тим, як повісити світильники на стелю, потрібно в ході ремонтних робіт серйозно підготуватися. Для цього рекомендується скласти дизайн-проект, а також схему. В ній містяться всі розрахунки в тому числі й розміри освітлювального приміщення. Потім безпосередньо власник обирає світильник, що найбільш підходить. Після цього майстер-електрик обирає робочі інструменти та монтує люстру.

Основна класифікація стельових світильників

Розрізняють три види стельових освітлювальних приладів:

  • підвісні;
  • вбудовані;
  • накладні.

У свою чергу, перераховані світильники діляться на види:

  • Центральна люстра. Як правило, такий прилад монтують в центральній частині стелі. Дуже часто обирають підвісні люстри, але це не обов’язково. Розмір та вид люстри залежить від розміру приміщення та висоти стелі.
  • Тарілки. Маються на увазі прилади, що щільно прилягають до поверхні. В деяких випадках такі світильники грають роль центральної люстри.
  • Поворотні прилади спрямованого світла.
  • Вбудовані освітлювальні прилади.

Спосіб монтажу певного різновиду світильника залежить в першу чергу від типу стелі. Вона може бути бетонною або підвісною. Підвісні стелі бувають рейкові, гіпсокартонні, натяжні.

Функції стельового освітлення

Різні світильники можуть виконувати різні функції:

  • Головне освітлення.
  • Цільове для робочої зони. В такому разі допоможе досить яскраве світло, щоб було зручно займатися справами та не псувати зір.
  • Декоративне. Може підсвічувати деталі декору, створювати потрібний настрій та комфортну атмосферу.

Обираючи освітлювальний прилад, варто враховувати цілі. Якщо ви – дизайнер, якому регулярно доводиться працювати з елементами декору, варто мати в органайзері оптову базу. При скромному бюджеті можна звернутися на звичайний ринок, проте ви ризикуєте придбати неякісний товар без гарантії.

Для рядового покупця спеціалісти рекомендують купляти люстри в інтернеті або звичайних магазинах. Останні дозволяють побачити реальний товар та роздивитися його з різних сторін. В інтернеті зазвичай асортимент ширший, а ціни нижчі. Більшість сучасних інтернет-магазинів також дають гарантійні талони. Проте у покупця немає можливості роздивитися товар перед замовленням. Якщо ви маєте справу з пост-оплатою, то можете відмовитися від люстри у разі, якщо вона не співпаде з виробом, представленим на фото на сайті. До того ж, в інтернеті ви швидше знайдете та придбаєте потрібний товар.

Наприклад, якісний світильник растровий накладний можна купити на цій інтернет-сторінці https://vtnled.com/rastrovi-svitilniki.

Подписывайся на нашу страницу в Facebook. Узнавай первым самые важные и интересные новости!
powered by CACKLE