Три типа людей от Святослава Вакарчука

По мнению лидера группы «Океан Эльзы» Святослава Вакарчука есть три типа людей, в зависимости от того, какой жизненной позиции они придерживаются.Три типа людей от Святослава Вакарчука

Об этом музыкант рассказал в эфире телеканала новостей «24».

Перший тип поведінки – це коли ти не зраджуєш своїм принципам не залежно ні від чого: чи ти в більшості, чи в меншості, чи в опозиції, чи на коні, у фаворі… Ти завжди залишаєшся собою. Це, як на мене, найбльш правильна позиція і заслуговує на найбільшу повагу”, — подчеркнул Вакарчук.

По его словам, вторая позиция — позиция слабых людей, но таковы большинство людей на Земле.

Просто люди часто є в ситуації, коли вони в глибокій меншості, вони лякаються, виявляють конформізм і, як правило, приймають позицію більшості. Мене менше ця позиція приваблює, я б сказав, не зовсім приваблює, але я можу її зрозуміти”, — сказав лидер “ОЕ”.

«Третя позиція, яку я ніяк не можу зрозуміти, це коли в людини нема ніякої позиції. Це коли людина в принципі утримується, яка каже: “А ви знаєте, я тут ні при чому”. Це, як на мене, моральний злочин. Тому що людина не може бути ні при чому. Якщо ти відома людина, ти мусиш взяти на себе відповідальність. Інакше не буває, —  отметил  Вакарчук.

Три типа людей от Святослава Вакарчука

Подпишитесь на наш канал в TELEGRAM

Друзья! Подписывайтесь на наш канал в Telegram и будьте всегда в курсе самых последних новостей. Клац и новости прилетают прямо к Вам в карман!