Підлітка, якого затягнуло морем на Білгород-Дністровщині, знайшли загиблим
Пошукова операція, яка безперервно тривала в Білгород-Дністровському районі, завершилася найгіршою звісткою. 14-річний житель села Приморське Лиманської громади Олександр Кравченко, який зник під час купання в морі, загинув. Про це повідомив голова громади Василь Резніченко, передає «Бессарабії INFORM».
Нагадаємо, трагедія сталася 13 серпня близько 17:15 на курорті «Росєйка». Хлопець пішов у воду на пляжі, який наразі офіційно не відкритий для безпечного купання, де його затягнуло морем. Правоохоронці, рятувальники та місцеві жителі до останнього сподівалися на диво, проте дитину знайшли без ознак життя.
У зв’язку з трагедією голова ТГ висловив офіційне співчуття родині загиблого підлітка.
«На жаль, пошуки 14-річного Олександра Кравченка завершилися трагічно. Хлопчика знайшли, Олександр загинув… У такі моменти надзвичайно важко підібрати слова… Це непоправна втрата для родини, біль який неможливо описати… Нехай рідним вистачить сил пережити цю страшну трагедію», — йдеться повідомленні.
Раніше ми повідомляли: «Шахеди» атакували «Белсту»: якою була ніч у Білгороді-Дністровському

Переглянути коментарі (1)
Співчуваю рідним