Дякуємо, що читаєте нас українською💪

Спортсменки з Ізмаїлу виборюють переможні медалі на світовому чемпіонаті з греплінгу

0 коментарів 3942 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)

Декілька днів поспіль у місті Астана (Казахстан) триває світовий чемпіонат з греплінгу UWW. Серед представників України виступають спортсменки з міста Ізмаїл, які достойно виборюють медалі для збірної України. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM” з посиланням на тренера Максима Журавльова.

Вже відомо, що Владислава Смілянська, вихованка Спортивного клубу “MMA IZMAIL”, на другий день змагань на чемпіонаті світу, який проходить  у віковій категорії U15, у розділі гі (вага до 48 кг), виборювала золоту медаль для збірної України. У фіналі Владислава розібралася зі спортсменкою, яка виступала під нейтральним прапором (росія).

Ще одна талановита ізмаїльська спортсменка Катерина Сербова, також вихованка СК “MMA IZMAIL”, у віковій категорії U17 (вагова категорія до 40 кг), вчора, 8 жовтня, змогла вибороти для збірної України  другу золоту медаль і стати чемпіонкою світу у двох версіях греплінг! Катерина також в цьому році стала абсолютною чемпіонкою Європи з греплінгу UWW 2024 у версії ноу-гі.