Дякуємо, що читаєте нас українською💪

Аккерманська спортсменка Любов Карауш здобула перемогу на світовому рівні

0 коментарів 9963 переглядів

Юна спортсменка з Білгорода-Дністровського Любов Карауш стала чемпіонкою світу з ММА. Чемпіонат зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей, юнаків та юніорів проходив 6-10 серпня 2024 року в Абу-Дабі. Про це, посилаючись на міську раду, повідомляє «Бессарабія INFORM».

Як зазначили у громаді, українська команда четвертий рік поспіль стала найкращою збірною світу, посівши перше загальнокомандне місце в медальному заліку турніру.

Представниця від Аккермана, вихованка СК «Rhino», Любов Карауш здобула на Чемпіонаті «золото». Талановиту спортсменку тренує Костянтин Хмілевський.

«Вітаємо велику спортивну родину СК «Rhino» з високими досягненнями, бажаємо подальших успіхів та перемог!», ─ зазначили у дописі.

Нагадаємо, минулого року Любов Карауш здобула перемогу на Чемпіонаті України зі змішаних єдиноборств ММА.