Дякуємо, що читаєте нас українською💪

Україна перемогла в олімпійському футбольному матчі з Марокко

0 коментарів 19386 переглядів

Увечері 26 липня в Парижі пройшла церемонія відкриття літніх Олімпійських ігор – 2024.  Ігри в Парижі відбуватимуться з 26 липня по 11 серпня. Нашу країну на Олімпіаді представляють 140 атлетів, які змагатимуться у 23 видах спорту. Минула лише доба, а в українській скарбничці вже є перша перемога на Олімпійських іграх, повідомляє “Бессарабія INFORM”.

Варто зазначити, що Україна розпочала Олімпіаду-2024 з поразки від Іраку (1:2). При цьому українці відкрили рахунок у грі, однак у підсумку програли поєдинок.

Однак вчора, 27 липня, українська збірна команда провела другий матч на Олімпійських іграх. У поєдинку проти Марокко українці вирвали перемогу — 2:1! Зазначимо, що у разі поразки в грі, українці достроково втрачали б шанси на вихід у плейоф. Натомість будь-який інший результат, зокрема перемога, лишали б “синьо-жовтих” у боротьбі за прохід у чвертьфінал.

Трохи деталей: Дмитро Криськів вивів збірну України вперед на 22-й хвилині. Перевага нашої команди трималась до 64-ї хвилини, аж поки Володимир Салюк не сфолив у штрафній – за це отримав червону картку. Пенальті у ворота України реалізував Суф’ян Рахімі.

Переможний гол Україна забила на 8-й компенсованій хвилині. Ігор Краснопір приніс нашій команді перемогу.

Після двох матчів у турнірній таблиці групи B всі команди мають по 3 бали. У кінцевому матчі Україна зіграє проти Аргентини, а Марокко – з Іраком. Зустрічі відбудуться 30 липня.

Ще трохи інформації: Україна виступає у футбольному турнірі Олімпійських ігор вперше в історії. У Парижі вона грає під керівництвом Руслана Ротаня, який минулого року вивів молодіжну збірну U23 до півфіналу чемпіонату Європи, завдяки чому вона отримала путівку на Ігри-2024. Проте українські та іноземні клуби відмовилися відпустити більшість лідерів тієї команди на олімпійський турнір, тому збірна поїхала до Франції в суттєво ослабленому складі.

На Олімпіаді у чоловічих змаганнях з футболу виступають команди віком гравців не старших за 23 роки. Кожній збірній дозволяється заявити трьох старших футболістів.