Аккерманські спортсмени знову повертаються з медалями з національних змагань

0 коментарів 9936 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)

Вихованці Білгород-Дністровської ДЮСШ стали призерами національних змагань, які проходили з 26 по 30 червня у Вінниці. Білгород-Дністровську ДЮСШ представляли 13 вихованців. Про це, посилаючись на міськраду, повідомляє «Бессарабія INFORM».

У Чемпіонаті України серед юнаків та Кубка України зі спортивної акробатики взяли участь понад 240 спортсменів з Києва, Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Харківської та Черкаської областей.

В Чемпіонаті України серед юнаків змішана пара (вікова категорія 10-16 років) Кіріл Холостенко та Каріна Смертенюк, жіноча пара (10-16 років) Вікторія Ломаченко та Дар’я Галицька, жіноча пара (9-15 років) Іванна Ковзун та Анна Мирза – посіли другі місця.

За результатами трьох змагальних днів Кубка України жіноча пара Анастасія Гаврилуца та Амалія Гарібян посіли треті місця у багатоборстві, балансовій та динамічній вправі. Жіноча група Єлизавета Ходос, Яна Сочаліна та Орина Рибальчук посіли треті місця у багатоборстві та динамічній вправі.

«Вітаємо всіх призерів змагань та тренерів Михайла Сорочана, Мирославу Ковзун, Тетяну Тельчарову, Тетяну Ломаченко, Світлану Прокопенко, Ольгу Гаврилуцу з гарними результатами, бажаємо подальших перемог!», ─ привітали тренерів та спортсменів у громаді.