Українське Дунайське пароплавство виводить на воду другу SLG-баржу – переваги судна

0 коментарів 14418 перегляду

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Українське Дунайське пароплавство вражає світ новим досягненням у відновленні річкового транспорту. Згідно з недавніми звітами, компанія успішно завершила будівництво своєї другої SLG–баржі, що відкриває нові перспективи для ефективного перевезення вантажів у великій кількості. Про це, з посиланням на Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександра Кубракова, повідомляє “Бессарабія INFORM”.


SLG–баржі, здатні перевозити понад 2 тисячі тонн вантажу, стали епіцентром новин. Перший примірник цього типу баржі був спущений на воду в кінці минулого року, а тепер до нього приєднується другий. Що робить цю новину ще більш цікавою, це те, що обидві баржі були побудовані з використанням старих сорокаметрових ліхтерних барж, які раніше не використовувалися через економічну недоцільність.

Основним підходом до будівництва нових SLG-барж є стикування двох ліхтерів за допомогою вставки, що вирізається із третього судна. Цей інноваційний метод не лише дозволяє ефективно використовувати вже наявні ресурси, але і забезпечує можливість системного оновлення річкового флоту, навіть у найскладніших умовах, наприклад, під час війни.

Українське Дунайське пароплавство виводить на воду другу SLG-баржу - переваги судна

Важливо зазначити, що всі роботи з будівництва нових барж відбуваються в Україні, що створює нові робочі місця та позитивно впливає на економіку регіону. Це не тільки важливо для розвитку галузі внутрішніх водних шляхів, але й сприяє забезпеченню логістики і експорту зерна, що є важливою складовою економічного потенціалу країни.

Українське Дунайське пароплавство виводить на воду другу SLG-баржу - переваги судна

Ще одним важливим аспектом є те, що будівництво цих барж відбувається за рахунок власних коштів Українського Дунайського пароплавства, без залучення бюджетного фінансування. Це свідчить про вражаючі трансформації управління підприємством та відкриває нові перспективи для розвитку річкового судоходства в цілому.

 

Українське Дунайське пароплавство виводить на воду другу SLG-баржу - переваги судна

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x