УДП вперше утворює Наглядову раду – мета та перспективи

0 коментарів 18549 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Міністерство видало наказ щодо формування Наглядової ради в ПрАТ “УДП”, позначаючи важливий етап у впровадженні системи корпоративного управління. Ця ініціатива не обмежується лише “УДП”, але стає частиною процесу корпоратизації більшості державних підприємств. Про це, з посиланням на голову компанії Дмитра Москаленка, повідомляє “Бессарабія INFORM”.


Основна мета корпоратизації полягає у підвищенні ефективності та незалежності управління, а також у зміцненні можливостей для залучення інвестицій. Для міжнародних інвесторів це означає, що контроль над ситуацією на українських підприємствах здійснюється командою незалежних фахівців з бездоганною репутацією та великим досвідом.

Згідно з законом, Наглядові ради на державних підприємствах не втручаються в оперативну діяльність. Їхніми завданнями є затвердження фінансових та інвестиційних планів, контроль за реалізацією стратегії розвитку, а також оприлюднення достовірної інформації про діяльність підприємства.

Склад Наглядової ради УДП буде включати двох представників держави, які будуть призначені Міністерством, а також трьох членів, які будуть обрані відкритим конкурсом з використанням професійного консультанта. Важливо, щоб у складі ради були представлені різні компетенції, що сприятимуть розвитку підприємства та залученню інвестицій.

“Ми сподіваємося, що Наглядова рада стане не просто незалежним контролером, а частиною нашої команди однодумців, яка допоможе перетворити УДП в сучасну та ефективну компанію з великим майбутнім”, – зазначив представник УДП.

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x