Хабар за рахунок людей з інвалідністю: чиновнику Одеської міськради повідомлено про підозру
Один із посадовців Одеської міськради вимагав гроші від представників громадської організації, яка мала намір взяти в оренду приміщення для реабілітаційної допомоги людям з інвалідністю. Хабарнику, який є заступником директора одного з Департаментів органу влади, повідомлено про підозру у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди за ч. 3 ст. 368 КК України. Про це, із посиланням на обласну прокуратуру, повідомляє «Бессарабія INFORM».
За даними слідства, за безперешкодне укладання договору оренди комунального майна, а саме підвального приміщення площею 58,8 кв.м в центрі Одеси, посадовець вимагав 500 доларів США.
Його затримали під час одержання неправомірної вигоди. Наразі вирішуються питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу та відсторонення від займаної посади.
Досудове розслідування здійснює СУ ГУНП в Одеській області, оперативний супровід – УСР в Одеській області ДСР НП України.
Раніше ми повідомляли: В Ізмаїльському МРЕО виявили авто, двигун з якого перебуває у розшуку Інтерполу
Залишити коментар