Від серця до серця: сьогодні в Болграді дякували людям, які попри інвалідність активно допомагають ЗСУ

0 коментарів 12420 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


З нагоди Міжнародного дня інвалідів та Всесвітнього дня волонтерів сьогодні в КЗ «Центр культури та дозвілля» Болградської міської ради відбувся тематичний захід, головними героями якого стали члени Болградської міської організації інвалідів «Вікторія», що була зареєстрована ще у 2005 році. Про це повідомляє «Бессарабія INFORM».


Ці люди дійсно заслуговують не те, щоб зватися героями свого часу.

Ще у мирні часи громадська організація «Вікторія» не просто об’єднала чимало людей з інвалідністю з метою їх підтримки та інтеграції в суспільство. А й зарекомендувала себе як та, що досягла значних успіхів в організаційно-масовій, реабілітаційній, соціальній та культурно-масовій роботі.

З початком російсько-української війни члени “Вікторії”, що самі потребують підтримки, стали активно займатися волонтерством. А саме – реалізували низку соціальних проєктів та різних заходів, спрямованих вже не тільки на підтримку людей з інвалідністю, а й Збройних Сил України та постраждалих внаслідок військових дій мешканців України.

Зокрема члени Болградської міської організації інвалідів «Вікторія» з початку війни та досі виготовляють маскувальні сітки та передають їх військовим на передову. Крім того, члени організації збирали та оформляли гуманітарну допомогу для постраждалих внаслідок підриву Каховської ГЕС в Херсонській області.

«Ми дуже вдячні за цей ваш вагомий волонтерський внесок в наближення Перемоги України», – зазначила секретар Болградської міської ради Віра Ніколаєнко, яка нагородила грамотами Болградського міського голови деяких членів БГОІ «Вікторія» з нагоди Міжнародного дня інвалідів та Всесвітнього дня волонтерів.

«Ви приклад того, що люди з обмеженими можливостями можуть створювати добро без обмежень – від серця до серця. Велика вам за це вдячність», – додала заступниця Болградського міського голови Ганна Мунтянова. Вона також вручила пам’ятні подарунки тим членам «Вікторії», які є її фундаментом, її рушійною силою.

Додамо, що своїми музичними виступами присутніх порадували артисти КЗ «Центр культури та дозвілля» Болградської міської ради.

Від серця до серця: сьогодні в Болграді дякували людям, які попри інвалідність активно допомагають ЗСУ Від серця до серця: сьогодні в Болграді дякували людям, які попри інвалідність активно допомагають ЗСУ Від серця до серця: сьогодні в Болграді дякували людям, які попри інвалідність активно допомагають ЗСУ Від серця до серця: сьогодні в Болграді дякували людям, які попри інвалідність активно допомагають ЗСУ Від серця до серця: сьогодні в Болграді дякували людям, які попри інвалідність активно допомагають ЗСУ Від серця до серця: сьогодні в Болграді дякували людям, які попри інвалідність активно допомагають ЗСУ Від серця до серця: сьогодні в Болграді дякували людям, які попри інвалідність активно допомагають ЗСУ Від серця до серця: сьогодні в Болграді дякували людям, які попри інвалідність активно допомагають ЗСУ Від серця до серця: сьогодні в Болграді дякували людям, які попри інвалідність активно допомагають ЗСУ Від серця до серця: сьогодні в Болграді дякували людям, які попри інвалідність активно допомагають ЗСУ Від серця до серця: сьогодні в Болграді дякували людям, які попри інвалідність активно допомагають ЗСУ Від серця до серця: сьогодні в Болграді дякували людям, які попри інвалідність активно допомагають ЗСУ Від серця до серця: сьогодні в Болграді дякували людям, які попри інвалідність активно допомагають ЗСУ Від серця до серця: сьогодні в Болграді дякували людям, які попри інвалідність активно допомагають ЗСУ Від серця до серця: сьогодні в Болграді дякували людям, які попри інвалідність активно допомагають ЗСУ Від серця до серця: сьогодні в Болграді дякували людям, які попри інвалідність активно допомагають ЗСУ

 

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x