Політична криза чи криза влади: у Сергіївській громаді знову спробують скликати сесію

0 коментарів 16875 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Чи відбудеться нарешті легальна сесія в Сергіївці Білгород-Дністровського району? ─ питання риторичне. На офіційному сайті громади 28 листопада оприлюднили інформацію про скликання позачергової сесії на завтра, 30 листопада. Сьогодні селищний голова Анатолій Чередниченко звернувся до депутатського корпусу із проханням прийти на сесію. Про це, із посиланням на сторінку громади, повідомляє «Бессарабія INFORM».


У Сергіївській громаді відбувається уже не перша спроба скликати сесію. Перенесене на 16 листопада засідання так і не відбулося, про що «БІ» розповідала раніше. Сьогодні очільник селищної ради записав відеозвернення, в якому закликав депутатів взяти участь у сесії та розглянути нагальні питання.

«Я хотів би звернутися до мешканців громади і до наших депутатів шановних: завтра відбудеться позачергова 51-а сесія. Хотів би, щоб ми прийшли на цю сесію, проголосували за невідкладні фінансово-господарські питання», ─ зазначив А.Чередниченко.

Очільник громади наголосив, що сьогодні в органі влади наявна політична криза. За його словами вона пов’язана з вакантною посадою секретаря селищної ради, але, на думку голови, це питання можна вирішити і потім.

Нагадаємо, посада секретаря є вакантною уже тривалий час.

Також Анатолій Чередниченко звернувся до місцевих мешканців, аби ті вплинули на депутатів, і ті все ж таки відвідали позачергову сесію, мотивуючи це рядом невідкладних питань.

 «Кризи приходять і уходять, а нам працювати надо», ─ підсумував А.Чередниченко.

Порядок денний позачергової сесії запропоновано сформувати з наступних питань: про внесення змін до цільової Програми «Соціальний захист» на 2021-2023 роки; про внесення доповнення до  «Програми цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки Сергіївської ОТГ Білгород-Дністровського району Одеської області на 2021-2023 роки»; про внесення доповнень до Комплексної цільової програми фінансової підтримки  КП «Курорт-Сервіс» Сергіївської територіальної громади Білгород-Дністровського району Одеської області на 2023 рік; про затвердження доповнень до Комплексної програми розвитку житлово-комунального господарства та інфраструктури Сергіївської селищної територіальної громади на 2023-2025 роки; про внесення  доповнень до  «Комплексної цільової програми ліквідації наслідків, спричинених збройною агресією Російської Федерації на території Сергіївської територіальної громади на 2022-2023 роки»; про надання цільової безповоротної фінансової допомоги комунальному підприємству «ЖКГ смт. Сергіївка»; про внесення змін та доповнень до Програми Підтримки підрозділів територіальної оборони та Збройних Сил України на 2023-2025 роки»; про затвердження вартості харчування та  організації  харчування дітей в закладах освіти Сергіївської селищної ради Білгород-Дністровського району Одеської області  на 2023-2024 навчальний рік; про передачу Департаменту капітального будівництва та дорожнього господарства Одеської обласної державної адміністрації прав замовника щодо проєкту будівництва «Нове будівництво споруди цивільного захисту – протирадіаційного укриття Приморської гімназії з дошкільним відділенням та початковою школою Сергіївської селищної ради за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Приморське, вул. Шкільна; про затвердження акту приймання-передачі основних засобів; про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради Восьмого скликання № 997 від 23.12.2022 р. «Про бюджет Сергіївської селищної територіальної громади на 2023 рік.

Політична криза чи криза влади: у Сергіївській громаді знову спробують скликати сесію

 

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x