МОЗ закликає парламент підтримати законопроєкт про медичний канабіс: Верховна Рада проголосувала “за” у першому читанні

0 коментарів 16551 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Останнім часом багато думок та розмов точиться навколо питання легалізації медичного канабісу. Міністерство охорони здоров’я на своїй сторінці звернулось до парламенту із проханням підтримати на черговому засіданні законопроєкт №7457. У першому читанні Верховна Рада проголосувала «за». Про це на своїй Телеграм-сторінці сьогодні, 13 липня, повідомив народний депутат Ярослав Железняк, розповідає «Бессарабія INFORM».


До парламенту звертались не тільки представники медичної галузі, а тисячі пацієнтів, волонтерів, посадовців тощо.

«Від імені лікарської спільноти та десятків тисяч пацієнтів, яким може допомогти ця речовина, хочемо нагадати законотворцям: медичний канабіс – це ліки!», ─ наголосили у МОЗ.

Як зазначають фахівці, ці ліки визнані у 56 країнах світу для понад 50 патологічних станів: хронічному болі, артриті, ревматизмі, епілепсії, хворобах Альцгеймера і Паркінсона, діабетичній нейропатії, різних форм склерозу тощо. Крім того, медичний канабіс необхідний онкопацієнтам, для яких страшний біль – щоденна реальність.

«Прийняття законопроєкту №7457 – це навіть не йти в ногу з сучасними медичними практиками, це питання виживання для багатьох українців, які стали жертвами війни. Війни, яка досі триває і жертв якої з кожним днем більшає. Прийняття Закону №7457 – це акт милосердя для тих, хто потребує цих ліків», ─ висловили свою позицію у Міністерстві.

На засіданні ВР законопроєкт №7457 підтримали 268 народних депутатів.

МОЗ закликає парламент підтримати законопроєкт про медичний канабіс: Верховна Рада проголосувала "за" у першому читанні

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x