Як відновлювати та розвивати Одеську область, запитують у мешканців регіону – де та коли проголосувати

0 коментарів 13635 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Мешканців Одеської області долучили до розробки проєкту розвитку регіону. Кожен громадянин має можливість прийняти участь у відновлюванні Одещини. Для цього потрібно лише заповнити відповідну анкету в Google.docs. Часу на це залишилось трохи більш ніж тиждень, тож треба поквапитися. Про це повідомили у Одеській обласній військовій (державній) адміністрації.


Як нагадали у ОВА, внаслідок військової агресії Одеська область вистояла, а також стала основною домівкою для внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованих територій України. Одещина стала найбільшим логістичним і гуманітарним хабом півдня країни для здійснення адміністративного управління, гуманітарного кризового реагування.

“Громади Одеської області оберігають людей та мають потенціал і ресурсну спроможність для відновлення. Шоб домогтися пришвидшення розвитку Одеській області потрібне стратегічне планування відновлення на шляху до перемоги та після її здобуття Україною”, – розповідають у ОВА. 

Тому протягом 2023 року буде проведена робота з планування відновлення та розвитку Одеської області за ініціативою Одеської обласної державної (військової) адміністрації, Агенції регіонального розвитку за підтримки Швейцарсько-українського проєкту DECIDE – “Децентралізація для розвитку демократичної освіти”, Проєкту USAID “ГОВЕРЛА”, Програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP) та громадської організації “Агенція відновлення та розвитку” підтримки Програми сприяння громадській активності «Долучайся!» (USAID/ENGAGE).

“Зараз розпочалася організаційна підготовка до проведения стратегічного планування. Подальша робота з розробки Стратегії відновлення та розвитку відбуватиметься з урахуванням думки громадськості, бізнесу, навчальних закладів, органів місцевого самоврядування та зацікавлених осіб. Ця анкета надає можливість безпосередньо висловити зацікавленість щодо участі в майбутніх заходах, а також створена для допомоги організаторам залучити всіх зацікавлених осіб, які висловлюють бажання долучитися до процесу стратегічного планування”, – відзначили у адміністрації.

Анкетування проводиться в рамках проекту “Залучення громадян до процесу відновлення”, який втілюється ГО “Агенція відновлення та розвитку” за підтримки Програми сприяння громадській активності «Долучайся!» (USAID/ENGAGE), яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Расt в Україні.

Запрошуємо заповнити анкету до 28 квітня 2023р. (включно)

https://docs.google.com/…/1FAIpQLSciC_nxa…/viewform

Електронна адреса для звернень: ageffsolutions@gmail.com

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x