Кабмін погодив звільнення голови Одеської ОВА Максима Марченка

0 коментарів 22059 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


У вівторок, 14 березня, Кабінет Міністрів України погодив звільнення керівника Одеської ОВ Максима Марченка. Про це повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук.


Також звільнили керівників Луганської та Хмельницької ОДА – Сергія Гайдая та Сергія Гамалія.

Зазначимо, що вони будуть звільнені лише після відповідних указів Президента України Володимира Зеленського. До цього часу вони залишаються головами областей.

За даними Думської, зараз в Офісі Президента розглядають три кандидатури на посаду начальника Одеської ОВВ. Усі вони старші офіцери. Один із претендентів – представник військово-морських сил України, другий – сухопутних військ, а третій – правоохоронець (поліцейський чи сбушник).

Нагадаємо, що президент України Володимир Зеленський у березні 2022 року призначив головою Одеської військово-цивільної адміністрації полковника та колишнього командира мехбригади імені Лицарів Зимового походу Максима Марченка замість Сергія Гриневецького.

Максим Марченко інформацію про звільнення ще не коментував.

Нагадаємо, останнім часом з Одеською ОВА була пов’язана низка корупційних скандалів. Так, на початку березня співробітники СБУ затримали заступника голови Одеської ОВА Ігоря Ткачука. А в січні за підозрою в корупції затримали іншого заступника глави Одеської ОВА – Олега Муратова.

Прокоментувати

Розміщуючи коментар, ви погоджуєтесь дотримуватися правил нашого сайту