“Гавані Одеської області мають стратегічну та економічну важливість” – міністр оборони Нідерландів заявила про надання Україні кораблів для знешкодження мін

1 коментар 16794 перегляду

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Нідерланди разом з Бельгією передадуть українським військовим кораблі для виявлення та знешкодження мін для берегової охорони. Окрім цього вони організують навчання для українських підрозділів. Про це заявила міністр оборони Нідерландів Кайси Оллонгрен під час брифінгу в Одесі.


За її словами, системи будуть передані Україні у 2025 році.

“У Нідерландах, як у мореплавній державі, у нас є велика морська традиція і ми розуміємо стратегічну та економічну важливість гаваней в Одесі для того, щоб імпортувати їжу, для того, щоб торгувати й це, безумовно, має зв’язок із рештою світу. Нідерланди надають два мінні тральщики класу Alkmaar і ми розпочнемо готувати українські підрозділи для того, щоб вони знали як використовувати ці човни”, – розповіла Оллонгрен.

Вона зауважила, що гавані Одеської області мають досить стратегічну та економічну важливість для дії зернової угоди.

При цьому міністр оборони України Олексій Резніков заявив, що розмінування територій буде проводитися після закінчення війни. По-перше, це пов’язано з тим, що Україні не можна розмінувати море, поки є загроза з боку Російської Федерації. По-друге, тральщики не зможуть зайти у Чорне море через рішення Туреччини закрити Босфор для військових кораблів.

Інформація опублікована учасником форуму не є редакційним матеріалом. Редакція Бессарабії ІНФОРМ може не поділяти позицію авторів.
  • за своей парашей - проданной Роттенбергам - гляди, zaлупка

    😉

Прокоментувати

Розміщуючи коментар, ви погоджуєтесь дотримуватися правил нашого сайту