Наша гордість: спортсмени з Бессарабії прославляють Україну на міжнародних спортивних аренах.

0 коментарів 24300 переглядів

Попри війну та усі складнощі наші незламні спортсмени продовжують прославляти Україну та Одещину на міжнародних спортивних аренах. За минулий вікенд спортсмени з Одеської області здобули декілька важливих перемог. Про досягнення наших земляків розповіли у Одеській ОВА.

Так у боксі Юрій Захарєєв – уродженець села Андріївка Білгород-Дністровського району переміг на міжнародному турнірі «Bocskai Memorial Tournament», який проходив в угорському Дебрецені.

У фіналі змагань в категорії «до 71 кг» Юрій Захарєєв переміг Магомеда Шахідова із Німеччини – 4:1 (29:28, 29:28, 27:30, 29:28, 30:27). Крім того, він, як і в минулому році, отримав приз кращому боксеру турніру. На шляху до фіналу Юрій взяв верх над спортсменами із Угорщини, Польщі, Німеччини.

Вихованці одеської школи хокею з команди «Морські вовки», у складі збірної команди Ukraine team select, представляють нашу країну на міжнародних змаганнях з хокей з шайбою у канадському Квебеку. За повідомленням представників команди, наші юніори здобули свою першу перемогу в грі з командою з Бостона — рахунок 3:1.
Спортсмени  з Болградщини Василь Михайлов (вагова категорія до 79 кг) та Семен Радулов (вагова категорія до 74 кг) стали переможцями відбіркового турніру з боротьби вільної до чемпіонату Європи, який проходив у Києві. Таким чином, обидва наші спортсмени захищатимуть честь України на чемпіонаті Європи.
 Двома перемогами завершили «регулярку» жіночої Суперліги волейболістки з Балти. СК «Балта» вийшов до чвертьфіналу змагань, де зіграє проти Збірної України U-17.
 Жіноча команда Одеської області з настільного тенісу здобула бронзові медалі у загальнокомандному заліку на чемпіонаті України серед міні-кадетів.

“Пишаємось нашими спортсменами! Хлопці та дівчата, Ви – наша гордість. Кожен з вас, без перебільшення, вписує нову сторінку в спортивну історію Одещини! Ваші здобутки – це приклад тяжкої наполегливої праці та незламної жаги до перемоги. Бажаю і в подальшому підкорення нових спортивних вершин!” – говорить Начальник Одеської ОВА Максим Марченко.