Завдяки теплій погоді Укренерго не застосовуватиме обмеження в електропостачанні у першій половині дня

2 коментаря 8721 перегляду

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Станом на 11:00 3 січня завдяки теплій погоді споживання в Україні знижене. Електростанції виробляють достатньо електроенергії для покриття навантаження. Крім цього, через ясну погоду у ранкові та денні години підвищене виробництво електроенергії сонячними електростанціями. Тому обмеження споживання до 14:00 не застосовуються. Про це повідомили у пресслужбі НЕК “Укренерго”.


Водночас, як зазначаєтся на вечір прогнозується поступове зростання споживання. Тому диспетчерський центр Укренерго довів ліміти споживання до областей на другу половину доби з метою забезпечення балансу в енергосистемі.
Як йдеться у повідомленні Укренерго, ворог знову завдав ударів по енергооб’єктах на сході та півдні країни. На жаль, є пошкодження в розподільчих мережах. Ремонтні роботи та відновлення живлення будуть проведені відразу після отримання відповідних дозволів військових.
“«Укренерго», виробники електроенергії та оператори систем розподілу продовжують відновлювати пошкоджені росіянами енергооб’єкти для забезпечення живлення споживачів та підвищення його надійності. Будь ласка, розумно споживайте електроенергію, користуйтеся енергоємними приладами почергово”, – підкреслили у компанії.
Завдяки теплій погоді Укренерго не застосовуватиме обмеження в електропостачанні у першій половині дня
Інформація опублікована учасником форуму не є редакційним матеріалом. Редакція Бессарабії ІНФОРМ може не поділяти позицію авторів.
  • 🇷🇺=💩=🇷🇺=💩=🇷🇺=💩=🇷🇺=💩=🇷🇺=💩

    А РФ – эт где? Потому что такая страна уж год как канула в лету, от нее осталась какая-то садомазо-педерация, одержимая чертями и бесами 😉 🙂

  • Аноним

    О, том следует справляться в генеральном штабе РФ!
    А, не в каком-то там, укр-сука-энерго.

Прокоментувати

Розміщуючи коментар, ви погоджуєтесь дотримуватися правил нашого сайту