“Маємо інформацію, що росія планує тривалу атаку “Шахедами” – Зеленський

2 коментаря 9315 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Від початку року минуло лише два дні, а рахунок збитих іранських дронів над Україною – вже більше вісімдесяти.  Найближчим часом ця кількість може зрости. Є інформація, що росія планує тривалу атаку «Шахедами».


Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський у своєму вечірньому зверненні.

“Її ставка може бути на виснаження. На виснаження наших людей, нашої ППО, нашої енергетики. Але маємо зробити – і зробимо все, – щоб і ця мета терористів зазнала провалу, як і всі інші”, – сказав голова держави.

Він відзначив за успішний захист неба цими днями Повітряні командування «Центр», «Південь» та «Схід». А особливо – бійців 96-ї Київської, 208-ї Херсонської і 138-ї Дніпровської зенітних ракетних бригад, 301-го Нікопольського зенітного ракетного полку Повітряних сил, а також воїнів 39-го зенітного ракетного полку Сухопутних військ. Він також подякував пілотам наших винищувачів та бійцям мобільних вогневих груп.

” Зараз той час, коли всім, хто залучений до захисту неба, треба бути особливо уважними”, – підкреслив гарант.

Інформація опублікована учасником форуму не є редакційним матеріалом. Редакція Бессарабії ІНФОРМ може не поділяти позицію авторів.
  • Пригожин, Евгений Викторович

    пидорублядь, ну-ка прекрати употреблядь нерусское слово “ПОЦ” – платить не буду! Также как и са осеннюю твою “работу” – ее же никто не видел, комментики уходили в никуда вслед за чмобиками 😉

  • Ну, не ПОЦ?

    ТАКИ – ДА!
    полный ПОЦ!:)))

Прокоментувати

Розміщуючи коментар, ви погоджуєтесь дотримуватися правил нашого сайту