Коли настане “ракетний голод”? Експерти підрахували, коли росіяни перестануть обстрілювати Україну

5 коментарів 11529 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Враховуючи критичну ситуацію в Російській Федерації з озброєнням, при цьому рівні витрат окупанти почнуть відчувати снарядний голод вже в березні 2023 року. Про це повідомляє Military Media Center.


Так, щоденне використання снарядів зменшилось утричі порівняно з початком повномасштабного вторгнення у лютому 2022 року – з 60 тис. до 20 тис.

До того ж, промисловість країни-окупанта не може покривати дефіцит боєприпасів, враховуючи інтенсивність ведення бойових дій.

Що стосується ракетного озброєння, то за наявною інформацією РФ зараз має ракети на два масованих удари по українських містах.

Повідомляється також, що для виготовлення однієї ракети Росія витрачає 1,5-2 місяці, а РБ не може забезпечити їх необхідну кількість. Тому, зазначає Military Media Center, країна-агресор створює імітацію інтенсивності обстрілів задля маскування критичної ситуації із озброєнням.

Нагадаємо, раніше в українській розвідці розповіли про те, що російської високоточної зброї вистачить ще на 2-3 таких удари – завдяки санкціям країні-агресору важко самостійно виробляти ракети через відсутність комплектуючих.

Інформація опублікована учасником форуму не є редакційним матеріалом. Редакція Бессарабії ІНФОРМ може не поділяти позицію авторів.
 • 🇷🇺=💩=🇷🇺=💩=🇷🇺=💩=🇷🇺=💩=🇷🇺=💩

  Какой тебе борщ, кацапсина?! 😀 Тебе только ЩЩИ полагаются – пидорасу по происхождению 🙂

 • Аноним

  На борщ не осталось, а они ракеты 🚀 считают , долбосранцы. Замечу чужие. Но если въебут, по рогам, то тогда да, уже их. Вот тем и ведите строгий учёт, с передачей отчетной документации, управдому. Сколько там , центнеров – рогов, на круг, от каждой свино-несушки, получено, с учетом КАЛИБРованного ударения! Черти – не «калированного»:)), а КАЛИБРованного! Две, большие разницы!:))) очень влияющие, на урожай и всхожесть рогов:))))))

 • Аноним

  пидорусблядь, ну так сходи в баню, вшивая сучечка! А за арт-снаряды Шойгу позаботится! И прочие хуилы из кооператива “Горбатая гора”. Ох уж эти рогатые РУССКИЕ свиньи… 😀

 • Аноним

  Кто про что, «а вшивый, про баню».
  У самих, на арту снарядов нет:)), ввиду разорённости профильных заводов:)) – идиоты рогатые-, зато рогатым, дай только порассуждать:))) Это ж генетика рогатых свиней вонючих:- « а шо ж там, за забором???» Что сам в говне и соплях, так то ….. такое…. тьфу!

 • 🇷🇺=💩=🇷🇺=💩=🇷🇺=💩=🇷🇺=💩=🇷🇺=💩

  Перестанут, когда подохнет последний коцап – плод бляди и афганской борzой, если не знали. Так что не стоит расслабляться.

Прокоментувати

Розміщуючи коментар, ви погоджуєтесь дотримуватися правил нашого сайту