RU UA
RU UA

За рибу – на лаву підсудних: мешканця Аккерманщини судитимуть за браконьєрство у водах Дністровського лиману

0 коментарів 7992 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Житель Білгород-Дністровського району опинився на лаві підсудних за браконьєрство у водах Дністровського лиману. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM” з посиланням на відділ комунікації поліції Одеської області.


Своїми діями правопорушник завдав державі сотні тисяч гривень збитків. Поліцейські скерували до суду обвинувальний акт відносно нього за частиною 1 статті 249 Кримінального кодексу України.

Викрили чоловіка співробітники сектору водної поліції. 39-річний житель Шабівської громади рибалив на лимані, використовуючи заборонене знаряддя лову – ліскову сітку. Поліцейські вилучили у нього 50 метрів сітки і майже 400 одиниць незаконно виловленої кефалі й тарані загальною вагою 22 кілограми. За підрахунками фахівців, своїми діями рибалка завдав державі збитків майже на 700 тисяч гривень.

«На підставі зібраних доказів дізнавачі територіального підрозділу поліції під процесуальним керівництвом місцевої окружної прокуратури повідомили чоловіку про підозру в незаконному зайнятті рибним промислом, яке заподіяло істотну шкоду. Цей злочин передбачений частиною 1 статті 249 Кримінального кодексу України. Визнавши зібрані під час досудового розслідування докази достатніми, поліцейські склали обвинувальний акт і скерували його до суду», – зазначив начальник Білгород-Дністровського районного відділу поліції Павло Бобчинський.

Тепер правопорушнику загрожує покарання штрафом від однієї тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (17000 – 51000 гривень) або обмеженням волі на строк до трьох років.

За рибу - на лаву підсудних: мешканця Аккерманщини судитимуть за браконьєрство у водах Дністровського лиману

За рибу - на лаву підсудних: мешканця Аккерманщини судитимуть за браконьєрство у водах Дністровського лиману

Прокоментувати

Ваша email адреса не буде опублікована