RU UA
RU UA

Зима буде надважкою, а енергетики потребують допомоги українців – що потрібно робити

3 коментаря 14013 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


В Національній енергетичній компанії “Укренерго” розповіли, що наразі енергосистема України – ціль для російського ворога. Плани росії невідомі, однак за характером останніх атак вже зрозуміло, що зима буде надважкою. Про це повідомив член правління “Укренерго” Олексій Брехт в інтерв’ю виданню SPEKA.


Він розповів, що протягом восьми місяців повномасштабної війни енергетики намагалися робити свою роботу так, щоб вона не відображалася на кінцевій послузі – енергозабезпеченні абонентів. Проте останні тижні агресії Росії роблять це неможливим.

Але зараз енергосистема – це ціль для ворога, у якого мета її знищити. Тому нам дуже потрібна впродовж зими допомога наших громадян”, – сказав він.

Брехт пояснив, для того щоб допомогти енергетикам, не треба сидіти у суцільній темряві та холоді. Достатньо перенести використання енергоємних приладів на нічний час, вимикати світло у порожніх приміщеннях, не вмикати вдень всі прилади одночасно.

“Зараз і ЗСУ, і енергетики працюють над тим, щоб протистояти ворожим ударам”, – додав член правління “Укренерго”.

Коментарі
  • Пригожин, Евгений Викторович

    Так, только наши секреты аналоговнетные раскрывать не надо! Особенно про наши новые наземные дроноторпеды на квашенной капусте, боевая часть – ВАЗ-2101 старой закалки… Смотри, аноним, успеют из-за тебя забор достроить и операция провалится – пеняй на себя! 🙂

  • Аноним

    Без света зато у пидоров с реса отстраивают новій забор видать ждут прилёта.

  • БРЕСТ-1939

    И тем не менее, “братцы”: #БезВас

Прокоментувати

Ваша email адреса не буде опублікована