RU UA
RU UA

Освідчення в коханні рідному місту: в Ізмаїлі на набережній Дунаю з’явиться новий арт-об’єкт

0 коментарів 13608 перегляду

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


У Ізмаїлі планують створити новий арт-об’єкт. Місцевий дізайнер за фінансової підтримки підприємця вирішили створити нову скульптуру, яка розміститься на набережній Дунаю біля морського вокзалу. У ній висловлюватиметься освідчення в коханні рідному місту. Про це повідомили у соцмережі Facebook.


Автором ініціативи виступив ізмаїльський дизайнер Сергій Арсені: він народився і виріс в Ізмаїлі, а освіту отримав у Києві, після чого повернувся до рідного міста. Підтримку творчій особистості виказав місцевий підприємець і меценат Володимир Сара.

Так, за задумом автора, напис має прикрасити набережну Ізмаїлу та розміститися на території арт-кафе «Пікнік» біля морвокзалу.

Наразі розроблено загальний дизайн скульптури: це два слова, які об’єднує серце, навколо котрого буде огорожа, на яку закохані зможуть вішати замки, що є також відомою традицією.

Як повідомляє дизайнер, ідея спала йому на думку випадково, адже у багатьох містах України такий напис є, а в Ізмаїлі – немає, хоча багато містян дійсно захоплюються красотою та комфортом власної домівки.

На даному етапі, проєкт проходить доопрацювання, а жителям Ізмаїлу автор пропонує висловити власну думку під публікацією на його сторінці в інстаграмі: @arsenisergei

За задумкою ініціаторів та якщо обставини це дозволять, скульптура має з’явитися вже цього літа.

Освідчення в коханні рідному місту: в Ізмаїлі на набережній Дунаю з'явиться новий арт-об'єкт

Освідчення в коханні рідному місту: в Ізмаїлі на набережній Дунаю з'явиться новий арт-об'єкт

Прокоментувати

Ваша email адреса не буде опублікована