Майбутній Центр колекції транскордонних традицій в Ізмаїлі оснащують обладнанням, придбаним за грантові кошти

0 коментарів 20709 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


В Ізмаїлі Центр колекції транскордонних традицій, який створюється на базі Центральної міської бібліотеки ім. І.П. Котляревського, поступово оснащують обладнанням. Ізмаїльська міська рада закуповує його в рамках проекту “EFIGE – транскордонний комплекс. Поєднання культурної спадщини в Придунав’ї”, який фінансується Європейським Союзом в межах Спільної Операційної Програми “Румунія-Україна 2014-2020”. Про це повідомляє ІА “Бессарабія INFORM”.


Так, на минулому тижні виконавій комітет Ізмаїльської міської ради передав майбутньому Центру екран для презентацій на базі моноблоку, який був придбаний через платформу держзакупівель Прозорро за 22 300 грн. Про це стало відомо з відповідного рішення виконкому.

Як ми повідомляли раніше, старт реалізації зазначеного грантового проекту було анонсовано в Ізмаїлі ще 15 травня 2020 року. У 18-місячний строк, який  давався на виконання робіт, міська влада не вписалась, але зроблено за ці два роки було немало.

Інфраструктурна складова виконавчого комітету Ізмаїльської міськради включає реабілітацію та модернізацію історичної будівлі, спорудженої за румунських часів, в якій розміщена Ізмаїльська міська бібліотека ім. І. Котляревського по вул. Адмірала Холостякова, 41, а саме: капітальний ремонт, який активними темпами проводився влітку і восени минулого року, придбання меблів, інвентарю, тощо.

Проектом також передбачено створення на базі бібліотеки Центра колекції транскордонних традицій з усім необхідним для його функціонування обладнанням: відео-проектором, екраном для презентацій (який, власне, і передали наразі), меблями, виставковми стендами, комплектами чоловічих та жіночих національних костюмів, 20 наметами для виїзних заходів.

У рамках культурного проекту заплановано також розробку альбому національних традицій транскордонного регіону, створення транскордонної винної колекції, тематичного колекційного відео ролика транскордонного регіону, а також проведення традиційного транскордонного ярмарку.

Офіційного відкриття Центра колекції транскордонних традицій в Ізмаїлі ще не було, але враховуючи те, що багато з того, що заплановано проектом, вже реалізовано, можно припустити, що це невдовзі станеться і місто поповниться ще одним культурним осередком.

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x