RU UA
RU UA

Голова ОВА доручив розмістити на території Болградського району ще 7 тисяч переселенців

0 коментарів 8721 перегляду

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Згідно доручення начальника Одеської обласної військової адміністрації Максима Марченко, на території Болградського району необхідно розмістити ще 7000 внутрішньо переміщених осіб, яких вимушено будуть евакуйовувати з територій, де йдуть активні бойові дії та зруйнована критична інфраструктура.


Про це йдеться у повідомленні Болградської районної військової адміністрації, передає ІА “Бессарабія INFORM”.

Зазначається, що РВА спільно з головами громад організовано близько 2600 вільних місць для тимчасового розселення, з яких більш як 800 вже підготовлено до проживання. Крім того власники приватних готелів та хостелів району взяли на себе зобов’язання, щодо розміщення ще 180 осіб.

Але цього недостатньо – на сьогоднішній день потрібна допомога щодо забезпеченням житлом ще 4000 ВПО. Тому начальник Болградської РВА звернувся до підприємців, керівників організацій та установ, мешканців району щодо можливості прийняти у власних оселях внутрішньо переміщених осіб або розмістити їх в приміщеннях своїх організацій та установ. Усім бажаючим необхідно звернутися до очільників своїх старостатів або громад.

Додамо, що на сьогоднішній день в Болградському районі на обліку перебувають 8083 ВПО, яким видано відповідні довідки. Допомогу на проживання призначено 10 474 внутрішньо переміщеним особам на суму 87,66 млн. гривень.

Як повідомлялось раніше, влада прогнозує “переселенську хвилю” до Одещини напередодні зими – у регіоні планують розмістити близько 50 тисяч біженців.

Прокоментувати

Ваша email адреса не буде опублікована