В Килие пройдет обучающий семинар по вопросам защиты окружающей среды

До відома працівників комунальних та соціальних служб, закладів освіти Кілійського району, представників неурядових організацій, моніторингових та дослідницьких установ та організацій, експертів, інших зацікавлених осіб  у сфері охорони навколишнього середовища Одеського регіону.

В рамках проекту «Інвентаризація, оцінка та зменшення впливу антропогенних джерел забруднення в Нижньодунайському регіоні України, Румунії і Республіки  Молдова» (MIS ETC CODE 995) Спільної операційної програми «Румунія–Україна–Республіка Молдова 2007–2013» Європейського інструменту сусідства та партнерства 31 травня 2016 року у м. Кілія відбудеться навчальний семінар «Підвищення ефективності екологічного моніторингу та вдосконалення співпраці  для зниження впливу  антропогенних джерел забруднення в Нижньодунайському регіоні».

Мета семінару — підвищення рівня поінформованості та покращення (вдосконалення) навичок зацікавлених осіб (цільових груп) щодо питань захисту навколишнього природного середовища та зменшення впливу антропогенних джерел забруднення в Нижньодунайському регіоні України. Організатор -Департамент екології та природних ресурсів Одеської обласної державної адміністрації.

Місто проведення: місто Кілія, вул. Миру,18, 2 поверх, початок о 9.00.

Будемо раді активній участі всіх партнерів Проекту, зацікавлених осіб, про що просимо поінформувати письмово із на електронну адресу: nic.nickolaencko@yandex.ru із зазначенням інформації щодо учасників від вашої організації до 27 травня 2016 року або за телефоном: +380 682674475.

Информация размещена на правах рекламы