Поздравление главы Измаильской РГА с Днем победы над нацизмом

Дорогі ветерани! Шановні жителі Ізмаїльщини!

Від щирого серця вітаю вас з Днем пам’яті та примирення і Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Земний уклін усім, хто бився на фронтах, виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн  і відроджував рідний край. Ваша мужність, життєва мудрість, ставлення до громадянського обов’язку — це  високий приклад для наслідування. Наш  обов’язок — бути гідними  вашого життєвого подвигу, усіма своїми справами утверджувати мир, злагоду та суспільну гармонію на українській землі. Щороку День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні служитимуть нагадуванням — немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній землі!

Вічна пам’ять тим, хто у різні часи загинув у пеклі боїв та відголосків війни! Низький уклін тим, хто вистраждав і вижив!

Сьогодні у нашому районі проживають 811 учасників бойових дій та учасників трудового фронту, яким ми зобов’язані усім. Ми маємо зробити все можливе для того, щоб вам на землі Ізмаїльщини жилося добре та щасливо, щоб ви раділи успіхам своїх дітей та онуків, були  оточені турботою рідних та близьких.

З нагоди свята від імені Ізмаїльської райдержадміністрації щиро бажаю вам, шановні ветерани, міцного здоров’я,  бадьорості духу, довгих років активного життя, тепла людських стосунків та родинного затишку. Твердо віримо, що цей травневий день слугуватиме гуртуванню та єднанню української нації, додасть нам наснаги у подальшій розбудові демократичної та заможної держави. Зі святом вас!

Голова Ізмаїльської райдержадміністрації Валентина Стойкова

Подписывайся на нашу страницу в Facebook. Узнавай первым самые важные и интересные новости!