Измаильская власть просит принять неотложные меры к протестующим

На сессии, состоявшейся сегодня, 24 января в 10 часов Андрей Абрамченко зачитал обращение к президенту Украины с просьбой принятия неотложных мер для возобновления гражданского порядка в стране.

Текст письма вряд ли сильно отличается от «просьб» областной администрации, тем не менее мы его ниже публикуем.

Присутствующие депутаты проголосовали за принятие обращения без обсуждений.

Стоит отметить то, что мэр города в самом начале сессии отменил традиционный «первый вопрос»,  который позволяет любому депутату выступить с предложением или вопросом к совету, и ни один из присутствующих депутатов не предложил почтить память погибших в киевских столкновениях минутой молчания.

 


Звернення Ізмаїльської міської ради

до Президента України В.Ф. Януковича з приводу останніх подій в Україні

Шановний Вікторе Федоровичу!

Громадяни нашої держави мають право збиратися мирно, без зброї та проводити мітинги і демонстрації, вільно виражати свої погляди і переконання. Ніхто не може і не повинен обмежувати це право, коли воно не порушує закон.

Заклики до повалення конституційного ладу, незаконного захоплення влади та громадської непокори привели до поширення екстремістських настроїв, спричинили спалахи насильства. Те, що сьогодні відбувається на центральних вулицях та площах Києва, вже не маєнічого спільного з мирним процесом. Силове протистояння правоохоронним органам, масові заворушення, втручання в роботу органів державної влади – це дії, які виходять за межі закону.

Виникла пряма загроза безпеці кожного громадянина. Кожної миті можуть спалахнути пожежі та погроми, може пролитись людська кров. Суспільство, держава знаходяться в небезпеці. Сьогодні окремі особи та сили продовжують ігнорувати заклики влади до політичного та суспільного діалогу. Вони не зацікавленні у відновленні стабільності та злагоди у державі,  свідомо штовхають країну до громадянської війни, провокують розкол українського народу.

Це питання національної безпеки – під загрозою доля всієї України, її сучасне й майбутнє.

Шановний Вікторе Федоровичу! Ізмаїльська міська рада звертається до Вас з проханням про вжиття невідкладних заходів щодо відновлення громадського порядку, захисту прав мирних громадян, забезпечення законності та збереження нашої держави.

Измаильская власть просит принять неотложные меры к протестующим

Подпишитесь на наш канал в TELEGRAM

Друзья! Подписывайтесь на наш канал в Telegram и будьте всегда в курсе самых последних новостей. Клац и новости прилетают прямо к Вам в карман!