Королевская, Ляшко и дочка Тимошенко: развод по телефону

2 коментаря 33696 переглядів

09518069

На каналі ThePrankVideo сервісу YouTube можна віднайти запис розмови телефонного “хулігана” під ніком Vovan222 із українськими політичними діячами.

Зокрема, у запису подається три розмови: між фейковим президентом ФК “Динамо” Ігорем Суркісом та лідеркою партії “Україна вперед” Наталією Королевською, між фейковим футболістом Андрієм Шевченком та лідером Радикальної партії Олегом Ляшком, а також між фейковим російським опальним бізнесменом Михайлом Ходорковським та дочкою екс-прем‘єрки Юлії Тимошенко Євгенією.

“Від автора пранків з Михайлом Горбачовим, головою російського ЦВК, міністром спорту РФ та іншими… Vovan222 представляє”, – проголошують титри на початку запису.

У розмові із Королевською “Суркіс” нарікає на Наталію за провал Андрія Шевченка, який “лишився з голою дупою”, на що Королевська відповідає: “Отож, і ми там само”.

При цьому “Суркіс” кличе Наташу до себе масажисткою, а сама Королевська, посміюючись, зізнається, що коли “вип’єш антидепресантів – не так жити погано здається”.

У розмові з Ляшком “Шевченко” нарікає на Королевську, яка “сама лишилася з голою дупою”, і якій, за інформацією Ляшка, Ахметов дав чимало грошей до виборів.

Ляшко запевняє, шо “тільки дурний не бачив, що Королевська – вона пуста”, що “вона нормальна красива дівчина, але не більше”, а Мартинюк – дурак.

Також фейковий Шевченко закликав скандального радикала в лазню разом сходити, розважитися “по-чоловічому” – “під хвіст побалуватися”.

А розмова між “Ходорковським” і Євгенією Тимошенко в основному крутиться довкола ситуації російського бізнесмена та ув‘язненої матері Жені, Юлії Володимирівни, а також Януковича, який “деградує і з собою тягне країну”.

Источник

 

Коментарі
  • Sdf2

    Развели как котят

  • p@n.ru

    Ляшко вообще жжот……………………..))))))))))))))))))))

Прокоментувати

Ваша email адреса не буде опублікована

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.