В Ізмаїлі у ДТП постраждала вагітна жінка

Юліана Грановська 0 коментарів 7371 перегляду
В Ізмаїлі у ДТП постраждала вагітна жінка

Вчора, 26 травня, у місті Ізмаїл сталася дорожньо-транспортна пригода за участю автомобілів “Mercedes” та “Lexus”. На жаль, внаслідок аварії постраждала вагітна жінка, яку у стані середньої тяжкості госпіталізували до лікарні. Про це “Бессарабії INFORM” стало відомо з власних джерел.

ДТП сталася на розі вулиць Семінарська та Національної гвардії України.

Попередньо встановлено, що 24-річний водій “Lexus”, рухаючись по вул. Національної гвардії України, не надав перевагу та здійснив зіткнення з автомобілем “Mercedes”.

Внаслідок ДТП тупу травму живота отримала 32-річна вагітна водійка. ЇЇ у стані середньої тяжкості госпіталізували до перинатального відділення міської лікарні.

Водій “Lexus” травм не отримав, він був тверезий.

 

 

 

Раніше ми повідомляли: Для порятунку малюка вперше за час повномасштабного вторгнення ДСНС піднімала авіацію

Залишити коментар
guest

0 коментарів
Старые
Новые Популярные
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии