Аккерман знову стане ареною боїв: юні боксери з’їдуться на триденний турнір “Переможний бій”

Сніжана Ільїна 0 коментарів 3348 перегляду
Аккерман знову стане ареною боїв: юні боксери з’їдуться на триденний турнір “Переможний бій”

У Білгороді-Дністровському вчетверте відбудеться відкритий турнір з боксу серед юнаків та юніорів «Переможний бій. Аккерман 2026». Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”, посилаючись на Федерацію боксу Одеської області. 

Масштабні змагання цього року будуть проходити з 22 по 24 травня. Місце проведення наразі не розголошується.

Як повідомляють організатори, захід підтримуватимуть низка партнерів, а саме: Одеська обласна державна адміністрація, Білгород-Дністровська районна адміністрація, Білгород-Дністровська міська рада, Сергіївська селищна рада, Федерація Боксу України, Федерація боксу Білгород-Дністровського району, Одеська міська федерація боксу України.

Переглянути видовищні кадри попередніх турнірів, учасниками яких були сотні юних спортсменів, можна за посиланнями:

“Переможний бій. Аккерман-2023”.

“Переможний бій. Аккерман 2024”.

«Переможний бій. Аккерман-2025».

Аккерман знову стане ареною боїв: юні боксери з’їдуться на триденний турнір “Переможний бій”

Раніше ми повідомляли: Інвестиції, міжнародні партнери та підтримка ЗСУ: у Болграді втретє пройшов Бессарабський економічний форум

Залишити коментар
guest

0 коментарів
Старые
Новые Популярные
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии