Життя, віддане за Україну: Ізмаїл прощається із захисником Олександром Бондарчуком

Інна Дерменжі 3 коментаря 3834 перегляду
Життя, віддане за Україну: Ізмаїл прощається із захисником Олександром Бондарчуком

Ізмаїл знову в жалобі. Кривава війна, розв’язана російським агресором, забрала життя ще одного відважного сина нашого міста — солдата Олександра Юрійовича Бондарчука. Стрілець-помічник гранатометника 3-ї штурмової роти 1-го штурмового батальйону загинув, виконуючи бойове завдання на Дніпропетровщині. Про це, із посиланням на мера Ізмаїла Андрія Абрамченка, повідомляє «Бессарабія INFORM».


Олександр народився і виріс в Ізмаїлі. Тут минуло його дитинство, тут він закінчив загальноосвітню школу №9, а згодом продовжував навчання у вечірній школі. Знайомі та друзі згадують його як надзвичайно активну та енергійну людину. З юних років Олександр захоплювався спортом, особливе місце в його житті займав баскетбол.

Він належав до тих людей, які випромінюють світло. Щирий, відкритий та життєрадісний, Олександр завжди знаходив слова підтримки для оточуючих. Його невичерпний оптимізм допомагав іншим не втрачати надію навіть у найскладніші хвилини.

У цивільному житті Олександр Бондарчук працював у будівельній сфері. Він вмів створювати та будувати, плекав великі плани на майбутнє, виховував дитину і понад усе мріяв про просте людське щастя під мирним небом. Проте повномасштабне вторгнення росії змінило все.

Не вагаючись, Олександр став на захист Батьківщини. Свій військовий обов’язок він виконував чесно, сумлінно та з глибокою гідністю. Поблизу населеного пункту Лісне Синельниківського району Дніпропетровської області серце воїна зупинилося. Він залишився вірним Військовій присязі до останнього подиху.

Олександр Юрійович Бондарчук знайде свій останній спокій на Алеї Слави Нового цвинтаря в Ізмаїлі. Його ім’я назавжди буде вписане в історію нашої боротьби за незалежність.

«БІ» висловлює найщиріші співчуття родині та близьким загиблого захисника.

Раніше ми повідомляли: У селі Ізмаїльського району 14-річна дівчина наковталась пігулок через смерть улюбленця

Переглянути коментарі (3)
guest

3 коментарів
Старые
Новые Популярные
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Альона
Альона

світла пам’ять Герою, співчуття рідним

Мегера22
Мегера22

Яка несправедливість, яке горе…..не пробачимо ніколи. Спи спокіно, Воїну. Царство небесне

Олександр
Олександр

Вічна пам’ять, уклін до землі

3
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x