Адміністрація Трампа сумнівається в можливості швидкого миру в Україні – ЗМІ

Юлія Єрська 8 коментарів 26595 переглядів
Адміністрація Трампа сумнівається в можливості швидкого миру в Україні – ЗМІ

Представники Білого дому визнають, що президент США Дональд Трамп не зможе домогтися припинення вогню в Україні до Великодня. Адміністрація президента Америки дедалі більше розчарована тактикою затягування з боку кремля і готується чинити тиск на москву та Київ, щоб змусити їх домовитися. Про це із посиланням на високопоставлених чиновників повідомляє The Telegraph, передає “Бессарабія INFORM”.

Зазначається, що ще на початку свого президентства Трамп поставив за мету домогтися повного припинення вогню до квітня або травня, а потім встановити довготривалий мир. Однак, як заявили його високопоставлені чиновники, у найближчі місяці такої угоди досягнуто не буде. Це збільшує ймовірність того, що війна затягнеться.

Журналісти зазначають, що американські чиновники вже кілька тижнів у приватному порядку “висловлюють невдоволення” тим, як Україна веде переговори. Вони вважають, що Україна чинить опір укладенню угоди щодо корисних копалин і затягує процес мирних переговорів.

Трамп також “до біса злий” на лідера кремля за те, що той затягує переговори про припинення вогню.

“Незрозуміло, які конкретні плани може мати адміністрація Трампа щодо тиску на москву, але один високопоставлений чиновник США сказав, що Білий дім продовжує розглядати запровадження додаткових тарифів і санкцій, які він може застосувати до росії”, – пишуть журналісти.

 

Раніше ми повідомляли: Перемир’я у Чорному морі могло б надати можливість провести операцію з підняття затонулих українських катерів “Слов’янськ” та “Станіслав”

Переглянути коментарі (8)
guest

8 коментарів
Старые
Новые Популярные
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Джон
Джон

​​жаль что он увернулся от тпули

Ася
Ася

​​Зачем людей кому за 70 допускают к власти,управлять экономикой ,людьми и т.д????

Янки
Янки

​​#Всё_буде_Україна

Макс
Макс

Рыжий должен принимать таблетки, а не законы.

Конь
Конь
Ответить на  Макс

вы плоско размышляете, думаете Трамп простой дурачок? посмотрим что будет через некоторое время

Александра
Александра
Ответить на  Макс

но я думаю , что прием таблеток , не мешает приёму законов ! 😞. Вот в чём собака зарыта !

Язнаю
Язнаю

похоже Трамп претендент на шнобелевскую премию…

Юрик
Юрик

демократы локти голодают..как можно было так просто и бесхребетно допустить безумного Трамперса к власти!