В Ізмаїльському районі триває ремонт доріг

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)
Замовником робіт виступає Служба місцевих автомобільних доріг, підрядною організацією — ТОВ «Евродор». Наразі роботи тривають: за допомогою спецтехніки — дорожньої фрези — проводиться підготовка пошкоджених ділянок дорожнього полотна до покриття шаром асфальту і монтаж латок. З покращенням погодних умов протягом цього тижня до справи приступить УЯР — машина для ямкового ремонту доріг.
“Покращення проїзного стану траси має ключове значення для життєдіяльності місцевих жителів — забезпечує доступ населення до соціальних та медичних послуг, а також проїзд екстрених служб та військових. Від цього нерідко залежить чиєсь життя, особливо в умовах воєнного стану“, – зазначили у райраді.







Освіта – Ізмаїльський державний гуманітарний університет. Досвід роботи у журналістиці – 5 років. В команді «Бессарабії INFORM” з 2023 року.