Майже півтора року спостерігав за жінкою у душі: суд виніс вирок хтивому аккерманцю

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)
Білгород-Дністровський міськрайонний суд виніс вирок місцевому жителю, який майже півтора року за допомогою встановленої власноруч прихованої камери спостерігав за жінкою. Як покарали чоловіка, дізнавалася “Бессарабія INFORM” з матеріалів справи.
Судом встановлено, що у січні 2023 року обвинувачений придбав в інтернеті приховану камеру відеоспостереження з метою встановлення у ванній кімнаті в будинку потерпілої.
Далі чоловік, використовуючи два будівельні профілі, складені один на одного, просвердлив отвір для розміщення пристрою, та з допомогою липкої стрічки об`єднав дві конструкції, куди поклав камеру відеонагляду – відео реєстратор заднього виду з приєднаним флешнакопичувачем, та встановив їх у душовій кабінці ванної кімнати жінки.
Про те, що за нею спостерігає невідомий, власниця будинку виявила лише 25 травня 2024 року.
“Упродовж 2023 року та до 25.05.2024 року більш точний час досудовим розслідуванням встановити не вдалось за можливе, обвинувачений у приміщенні ванної кімнати будинку, використовуючи спеціально пристосовані пристрої для здійснення відеозапису та носіїв для зберігання інформації, здійснював приховану відеозйомку побутового та інтимного життя без бажання та дозволу потерпіло, збирав конфіденційну інформацію про осіб, які відвідували ванну кімнату, чим порушив право потерпілої на приватне життя, гарантоване ч.1 та ч.2 ст. 32 Конституції України”, – йдеться у вироку.
Втім, сторонам вдалося домовитися, і 29 липня 2024 року потерпіла та обвинувачений уклали угоду про примирення.
Обвинуваченому узгодили покарання за ч. 1 ст. 182 КК України у вигляді штрафу на користь держави в розмірі 1000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян та покладення на обвинуваченого наступних обов`язків:
– заборона перебувати в місці спільного проживання з потерпілою;
– заборона наближатися на 500 метрів до місця постійного чи тимчасового проживання потерпілої;
– заборона листування, телефонних дзвінків потерпілій, інші контакти через засоби зв`язку чи електронної комунікації особисто або через третіх осіб.
У суді чоловік повністю визнав свою провину та розкаявся.
Приймаючи остаточне рішення, суддя затвердив укладену угоду про примирення, встановивши строк її дії на три місяці, а також призначив покарання у вигляді штрафу розміром 17 тисяч гривень.

Освіта – Південноукраїнський державний педагогічний університет, факультет іноземних мов. У команді БІ – з 2018 року. Власний кореспондент “Бессарабії INFORM” у Білгород-Дністровському районі
Нах такую херню писать? В стране жопа концлагерная, а они хрень всякую пишут