Дякуємо, що читаєте нас українською💪

На деяких водоймах Одещини заборонять ловити раків: терміни та причина

Сніжана Ільїна 0 коментарів 4509 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


З 10 лютого 2025 року по 30 червня 2025 року у Дністровському лимані, річці Дністер, рукаві річки Турунчук, озерах пойми річки Дністер та Кучурганському водосховищі в межах Одеської області встановлюється заборона на вилов раків. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”, посилаючись на Одеський рибоохоронний патруль. 


Як зазначається, заборона встановлюється у зв’язку з початком періоду линьки річкових раків та виношування ними ікри. Науково-біологічне обґрунтування щодо термінів заборони надано Інститутом рибного господарства, екології моря та океанографії.

У рибоохоронному патрулі нагадують, що лов раків під час заборони є грубим порушенням рибоохоронного законодавства відповідно до ч. 4 ст. 85 КУпАП.

За незаконне їх добування передбачено покарання від адміністративних штрафів до кримінальної відповідальності, а також відшкодування нанесених рибному господарству збитків.

Компенсація за одного незаконно виловленого рака становить 3 332 гривні.
Телефон «гарячої лінії» Одеського рибоохоронного патруля: (098) 798-47-93.

На деяких водоймах Одещини заборонять ловити раків: терміни та причина

читайте нас в Telegram
guest

0 коментарів
Старые
Новые Популярные
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x