В Ізмаїльському районі впроваджуються заходи з енергетичної безпеки – що зміниться

0 коментарів 23193 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Відсьогодні, 21 червня, в Ізмаїльському районі впроваджено заходи з енергетичної безпеки, зокрема зменшиться використання зовнішньої реклами, освітлення об’єктів благоустрою, впроваджуються заходи з теплозбереження у приміщеннях. Відповідне рішення з’явилося на сайті Ренійської міської ради, передає “Бессарабія INFORM”.


Як зазначається, ці обмеження запроваджуються на підставі указу Президента України від 06 листопада 2023 № 734/2023 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», відповідно до статей 1, 4, пункту 3 частини першої статті 8 Закону України «Про правовий режим воєнного стану».

Рішення враховує цілеспрямовані атаки ворожих засобів вогневого ураження по об’єктах критичної інфраструктури, в тому числі електроенергетичного комплексу, та пов’язану з цим повну або часткову руйнацію таких об’єктів. Мета – забезпечити максимальну економію електричної енергії на території Ізмаїльського району.

“Ці кроки – наша відповідь на виклики воєнного часу та загрозу ворожих атак на енергетичну інфраструктуру. Україна продовжує жити в умовах воєнного стану. Наші електромережі та станції залишаються під загрозою ворожих обстрілів. Тому кожен збережений кіловат енергії – це наш внесок у зміцнення обороноздатності країни”, – зазначено у документі.

Що змінюється?

Для підприємств та організацій:

  1. Обмежується використання електричної зовнішньої реклами.
  2. Зменшується освітлення вітрин, вивісок та інших об’єктів благоустрою.
  3. Впроваджуються заходи з теплозбереження у приміщеннях.

Для жителів району:

  1. Рекомендовано максимально економити електроенергію.
  2. Заохочується впровадження заходів з енергоефективності в домівках.

Звісно, ми помітимо певні зміни. Вулиці можуть стати менш яскравими, а магазини – не такими помітними. Але ці тимчасові незручності – ніщо порівняно з користю для країни.

Більше того, ці заходи можуть мати і довгострокові переваги. Підвищення енергоефективності будівель неминуче призведе до зменшення комунальних витрат, що відчує кожен мешканець району. Зменшення світлового забруднення позитивно вплине на екологічну ситуацію, покращуючи умови життя для нас та природи навколо. Крім того, спільні зусилля з економії енергії ще більше зміцнять нашу громаду, демонструючи нашу єдність та рішучість.

Що ж можемо зробити ми?

Кожен з нас має можливість зробити свій внесок у спільну справу. Почніть з простого – вимикайте зайве освітлення вдома та на роботі. Це не лише зменшить споживання електроенергії, але й створить атмосферу усвідомленого використання ресурсів. Також варто звернути увагу на використання енергоефективних приладів. Заміна старої техніки на сучасні, економні моделі може суттєво знизити ваші витрати на електроенергію та одночасно зробити внесок у загальну економію.

Кожна заощаджена одиниця енергії – це підтримка наших захисників, це удар по планах ворога, це крок до нашої спільної перемоги”, – звертаються у документі.

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x