На Одещині світло в суботу будуть вимикати впродовж дня

0 коментарів 48222 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Сьогодні, 15 червня, жителям Одеської області потрібно набратись терпіння, адже світло буде періодично вимикатись, починаючи з самого ранку. Таку інформацію надав ДТЕК “Одеські електромережі”, повідомляє “Бессарабія INFORM”. 


Як стало відомо, НЕК Укренерго запроваджує стабілізаційні відключення електроенергії. Тому електроенергія почала зникати з будинків мешканців регіону з самого ранку – з 08:00. І триватиме така ситуація до 23:00.

Нагадуємо, що вимкнення відбуваються через складну ситуацію в системі енергетики країни. Також додамо, що в Укренерго прогнозують ускладнення ситуації зі світлом наступного тижня.

За словами голови правління компанії Володимира Кудрицього, вже найближчим часом на загальну ситуацію мають вплинути два фактори: зростання споживання через підвищення температури повітря та сонячної погоди, а також виведення в ремонт енергоблоку АЕС.

Вже завтра ми будемо мати справу зі зниженою потужністю на атомних електростанціях, як очікується. А в середині двадцятих чисел червня ще матимемо додатковий крок щодо зниження потужності на АЕС. Це пов’язано саме із ремонтною кампанією“, – розповів Кудрицький.

Він також пояснив, чому Укренерго не може перенести ремонтну кампанію на атомних електростанціях.

Справа в тому, що така кампанія, по суті, є кампанією перезавантаження палива, під час якого проводяться ремонти. Тому оскільки паливо має здатність виробляти енергію лише певний час, і коли воно вигоряє, його потрібно точно змінювати. Тому ці речі дуже тяжко якось «посунути» у часі“, – заявив він.

Кудрицький додав, що теоретично Укренерго могло б відстрочити ремонт на кілька днів чи тиждень, але повністю від нього відмовитися не можна.

На Одещині світло в суботу будуть вимикати впродовж дня

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x