Руйнування об’єктів енергетики на півдні Одещини значні, – ДТЕК
Два великих енергетичних об’єкти ДТЕК Одеські електромережі на півдні області зазнали значних руйнувань під час нічної атаки ворога. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”, посилаючись на офіційну сторінку компанії.
Нагадаємо, за інформацією власних джерел “БІ”, у Вилківській громаді росіяни поцілили у два об’єкта енергетики – у місті Вилкове та селі Приморське. Через атаку порушено електропостачання, критична інфраструктура працює від генераторів.
Як повідомили у ДТЕК, наразі тимчасово без електропостачання залишаються 11,1 тисяч родин.
“Наші фахівці вже працюють на місці, щоб якнайшвидше повернути світло в кожну оселю. Всі роботи виконуються з дотриманням правил безпеки”, – йдеться у повідомленні.
Крім того, у компанії нагадали, що сьогодні на території Одеської області діють графіки стабілізаційних відключень за винятком Одеси. Тут діють екстрені відключення, щоб уникнути перевантаження пошкодженого обстрілами обладнання.
Раніше ми повідомляли: В Ізмаїлі після війни побудують газопоршневу електростанцію вартістю майже 230 мільйонів доларів: подробиці
Переглянути коментарі (1)
Вже відчули сьогодні без світла. Дякуємо енергетикам, що првертаєте