Державних службовців Болградщини вітали з прийдешнім професійним святом

0 коментарів 17307 перегляд

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Двадцять один рік тому Указом Президента України від 04 квітня 2003 року № 291/2003 в Україні встановлено День державної служби України, який щорічно відзначається 23 червня. З цієї нагоди вчора с прийдешнім професійним святом привітали держслужбовців Болградщини. На заході побувала кореспондентка «Бессарабії INFORM».


Вшанування тих, хто колись приснув з гідністю нести високе звання державного службовця та сумлінно виконувати свої обов’язки для творення економічно сильної, соціально спроможної та духовно багатої країни, відбулось, за традицією, в залі засідань адмінбудівлі Болградської РВА.

Зі словами вдячності та найкращими побажаннями до державних службовців звернулися начальник Болградської РВА Михайло Шарафаненко, голова Болградської районної ради Михайло Садаклієв та голова Болградської міської ради Сергій Димитрієв.

«Довіра до влади починається з людей, які здатні розв’язувати повсякденні проблеми населення. Саме тому суспільство покладає на державних службовців особливо важливі завдання, чекає від них компетентності, ініціативи та відповідального ставлення до справи. Сьогодні наша спільна робота – це теж своєрідний фронт. Професія державного службовця – важлива, клопітка та відповідальна праця людей, які у своїй більшості виконують її за покликанням, демонструючи справжню відданість справі та бажання служити людям» – зазначив Михайло Шарафаннко.

За заслуги перед країною найкращих в цьому році представників державної служби Болградського району було нагороджено почесними грамотами очільників Болградської РВА, Болградської районної та міської рад.

Свої вокальні виступи присутнім у залі присвятили місцеві артисти Володимир Стаматі, Арина Мойсеєнко, Яна Дулгер.

Державних службовців Болградщини вітали з прийдешнім професійним святом Державних службовців Болградщини вітали з прийдешнім професійним святом Державних службовців Болградщини вітали з прийдешнім професійним святом Державних службовців Болградщини вітали з прийдешнім професійним святом Державних службовців Болградщини вітали з прийдешнім професійним святом Державних службовців Болградщини вітали з прийдешнім професійним святом Державних службовців Болградщини вітали з прийдешнім професійним святом Державних службовців Болградщини вітали з прийдешнім професійним святом Державних службовців Болградщини вітали з прийдешнім професійним святом Державних службовців Болградщини вітали з прийдешнім професійним святом Державних службовців Болградщини вітали з прийдешнім професійним святом Державних службовців Болградщини вітали з прийдешнім професійним святом Державних службовців Болградщини вітали з прийдешнім професійним святом Державних службовців Болградщини вітали з прийдешнім професійним святом Державних службовців Болградщини вітали з прийдешнім професійним святом Державних службовців Болградщини вітали з прийдешнім професійним святом Державних службовців Болградщини вітали з прийдешнім професійним святом Державних службовців Болградщини вітали з прийдешнім професійним святом Державних службовців Болградщини вітали з прийдешнім професійним святом

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x