У Нацпарку “Тузлівські лимани” виявили браконьєрські ятері

0 коментарів 19899 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Правоохоронці спільно з працівниками Національного природного парку «Тузлівські лимани» під час спільного рейду у водах лиману Шагани, що входять до складу Національного природного парку, виявили у водоймі 11 ятерів. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”, посилаючись на обласне управління поліції.


Як зазначається, незаконне знаряддя лову було заповнене атериною, молоддю кефалі та анчоусом загальною вагою більше 100 кілограмів.

«Ми своєчасно виявили факт браконьєрства і всі біоресурси були повернуті до природнього середовища. А співробітниками природного парку складено акт виявлення та вилучення незаконних знарядь лову, як безхазяйного майна. За попередніми підрахунками спеціалістів, сума збитків, які могли бути завдані державі, перевищує 12 мільйонів гривень. Заходи щодо виявлення та попередження правопорушень проти довкілля будуть нами проводитись і надалі», – повідомив начальник Білгород-Дністровського районного відділу поліції Павло Бобчинський.

Поліцейські закликають громадян дотримуватись норм чинного законодавства України і не порушувати встановлених правил рибальства.

У Нацпарку "Тузлівські лимани" виявили браконьєрські ятері

У Нацпарку "Тузлівські лимани" виявили браконьєрські ятері

У Нацпарку "Тузлівські лимани" виявили браконьєрські ятері

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x